Kawa ziarnista MR C.

ilość znalezionych towarów: 15

  Mieszanka obfitości – właśnie to oferuje kawa ziarnista MRC, która pochodzi z przeróżnych zakątków świata, takich jak Ameryka, Brazylia, Kolumbia czy Nikaragua. Do wyboru są bogate akcenty smakowe – może skusisz się na soczyste czerwone winogrona, a może wybierzesz bardziej tradycyjne orzechy lub po prostu czysty smak arabiki? W tej kategorii prym wiodą kawy o niskiej zawartości kofeiny lub bezkofeinowe, więc to uniwersalny wybór do domu lub biura.

  Kawa ziarnista MRC w kolorowym opakowaniu

  Tym, czym z pewnością wyróżnia się kawa MRC, jest oryginalne opakowanie w intensywnych kolorach, które natychmiast przykuwa wzrok i wprowadza powiew świeżości do domu lub biura. MRC dostarcza ziarna idealne do parzenia w ekspresach, ale i metodami tradycyjnymi i alternatywnymi, więc każdy znajdzie dla siebie perfekcyjny rodzaj.

  Polska palarnia kawy MRC oferuje ziarna ze sprawdzonych plantacji wypalane tradycyjnymi metodami w piecach bębnowych, w efekcie czego zachowują oryginalny smak i właściwości. Esencjonalna kawa ziarnista różni się stopniem kwasowości, goryczki i intensywności, więc każdy upoluje opakowanie dla siebie.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel