EUREKA 1920

ilość znalezionych towarów: 60

Eureka, uznana marka młynków do kawy, ma długą i bogatą historię, która sięga 1920 roku. Założona we Florencji przez Aurelio Contiego, Eureka zaczęła swoją działalność jako producent młynków do espresso, by wkrótce stać się jednym z liderów w tej dziedzinie. Charakteryzuje się nowoczesnym i eleganckim designem oraz ciągłą dbałością o innowacje.

Misja Eureka 1920

Filozofią i misją Eureki jest skupienie się na kliencie, prędkość i niezawodność w dostawach, perfekcyjna obsługa w każdym obszarze. Eureka jako przodująca marka profesjonalnych młynków do kawy jest bardzo skoncentrowana na swoich odbiorcach, oferując im wsparcie na każdym etapie zakupu oraz po jego zakończeniu. Dbanie o klienta, służenie mu radą i pomocą w każdym momencie realizacji zamówienia jest tu priorytetem. Eureka 1920 to Customer Care na najwyższym poziomie. Dlatego też firma skupia się na dostarczaniu oryginalnych części zamiennych, aby zapewnić długowieczność i niezmiennej jakości działania swoich produktów. Bardzo istotnie jest, aby klient czuł się jak w domu. Eureka chce być jak najbliżej swoich klientów na każdym rynku.

Nowoczesne technologie i innowacje młynków do kawy Eureka 1920

Młynki do kawy Eureka z linii 1920 to połączenie tradycji z nowoczesnością. Są one wynikiem niemal stulecia doświadczeń, innowacji i dbałości o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Jeśli szukasz młynka, który łączy w sobie elegancję, wydajność i trwałość, Eureka 1920 jest doskonałym wyborem.

Wśród innowacyjnych technologii ukrytych we wnętrzach innowacyjnych młynków do kawy z linii Eureka 1920 znajduje się między innymi System ACE, zapobiegający zbrylaniu kawy i elektrostatyce. Został stworzony po to, aby zapobiegać tworzeniu się grudek. System ACE znajduje się we wszystkich młynkach do kawy na żądanie Eureka.

Opatentowana ciągła regulacja mikrometryczna zapewnia precyzję, nieskończoną możliwość regulacji młynka i wyjątkową wydajność.

Młynki do kawy Eureka 1920 charakteryzują się łatwą i szybką konserwacją, cichą technologią mielenia, i uniwersalnym, regulowanym widelcem. Te wyjątkowe urządzenia są dedykowane do różnych metod parzenia, zarówno do espresso jak i kawy filtrowanej, dzięki specjalnej konstrukcji młynka. Wnętrze młynków to opatentowane żarna o zwiększonej trwałości Diamond Inside powstałe w procesie kriogenicznej obróbki cieplnej w temperaturze 193°C. Kolejnymi innowacjami zastosowanymi w młynkach jest system łatwego ustawiania stopnia mielenia, który ułatwia proces mielenia, a młynek można łatwo przeprogramować.

Różnorodność młynków do kawy Eureka 1920

W ofercie linii Eureka 1920 znajduje mnogość i bogactwo modeli w różnych wersjach kolorystycznych: W linii Eureka 1920 znajdują się modele takie jak Eureka Mignon, Olympus, Zenith, Mignon Specialita, które oferują najlepszą jakość mielenia i wszystkie kluczowe technologie Eureka.

Eureka 1920 to nie tylko młynki do kawy, ale również hołd dla tradycji i klasyki. Łącząc nienaganny design z nowoczesną technologią i funkcjonalnością, Eureka udowadnia, że historia i postęp mogą iść w parze. Dla baristów i miłośników kawy, którzy szukają nie tylko wydajnego urządzenia, ale też wyjątkowego elementu dekoracyjnego, Eureka 1920 stanowi doskonały wybór. To połączenie niezawodności, stylu i jakości, które niezmiennie cieszy się uznaniem na przestrzeni lat.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel