Program lojalnościowy

 
       Zbieraj punkty i wymieniaj je na dowolne produkty z oferty
 
 

Kupując w sklepie Konesso.pl zbierasz punkty w programie lojalnościowym. Każdy klient posiada indywidualne konto, na którym gromadzone są punkty.

Punkty są naliczane po opłaceniu i wysłaniu zamówienia, w przypadku zamówienia z formą płatności "za pobraniem" punkty zostaną naliczone po odnotowaniu wpłaty od firmy transportowej.
 

Jak działa program lojalnościowy?

Za każdą wydaną złotówkę* w naszym sklepie otrzymasz 1 punkt w programie lojalnościowym, a każde 20 punktów na Twoim koncie to 1 zł do wykorzystania w naszym sklepie. Punkty są ważne bezterminowo.

 

Użycie kodu rabatowego nie powoduje obniżenia ilości punktów lojalnościowych potrzebnych do zakupu towaru.
Liczba zebranych punktów jest widoczna po zalogowaniu w zakładce Twoje konto > program lojalnościowy.
 

Przykład

Kupując towar o wartości 100 zł otrzymasz od nas 100 punktów w programie lojalnościowym, natomiast aby kupić towar o wartości 100 zł za punkty potrzebujesz 2000 punktów.

*Punkty nie są przyznawane za usługi i towary z kategorii ekspresy i młynki.
 
 

Jak kupić towar za punkty ?

  • Aby wykorzystać punkty musisz być zalogowany.
  • Przy każdym towarze znajduje się przycisk "kup za punkty" z ceną w punktach.
  • Jeżeli posiadasz wystarczającą ilość punktów po kliknięciu w przycisk "kup za punkty" z Twojego konta zostaną automatycznie pobrane punkty, a wybrany towar otrzymasz za 0 zł.

 

Jak wybrać dostawę za punkty?

W drugim kroku składania zamówienia (Dostawa i płatności) przy każdej formie dostawy podana jest cena za przesyłkę oraz cena w punktach.

Jeżeli posiadasz wystarczającą ilość punktów zaznacz pole z ceną w punktach, a z Twojego konta automatycznie zostaną odliczone punkty i nie zapłacisz za dostawę zamówionych towarów.
 
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel