Syropy do kawy

ilość znalezionych towarów: 168

Syrop do kawy to dodatek, który dla jednych osób jest konieczny, a dla innych jest wręcz najgorszym złem. Kawa sama w sobie ma niepowtarzalny smak, który w zależności od sposobu przygotowania i rodzaju użytych ziaren może charakteryzować się różnego rodzaju nutami smakowymi. Niektórzy nie lubią naturalnego smaku kawy i dodają do niej różnego rodzaju syropy, dzięki którym można całkowicie zmienić smak kawy. 

Oprócz bardzo popularnych syropów do kawy dostępne są również mniej konwencjonalne smaki jak mięta, pomarańcza czy melon. Wybór smaku syropu do kawy zależy od własnych upodobań i preferencji. 

Do jakiej kawy syropy? 

Syropy do kawy można stosować tak naprawdę do każdego rodzaju kawy i każdego specjału kawowego, jednak zdecydowanie najlepiej sprawdzają się w kawach mlecznych jak latte czy cappuccino. Niewielki dodatek syropu do kawy potrafi zupełnie zmienić jej smak i nadać nowego charakteru. 

Oferta syropów do kawy w Konesso      

W naszym sklepie znajdziesz najlepsze syropy do kawy znanych i cenionych na rynku producentów w mniejszych oraz większych butelkach. Syropy do kawy są bardzo popularne szczególnie w punktach gastronomicznych gdzie duża część serwowanych kaw to kawy z mlekiem, ponieważ do takich kaw najlepiej sprawdzają się syropy. Oferujemy syropy do kawy Monin oraz Fabbri w ponad 100 smakach, więc z pewnością znajdziesz ten, którego szukasz. 

    

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel