Ekspresy do kawy do domu

ilość znalezionych towarów: 493

Wybierz idealny ekspres do kawy do domu

Ekspres do kawy to coraz częściej kupowany sprzęt AGD i coraz większa liczba osób zastanawia się nad zakupem ekspresu do domu, który pozwoli na przygotowanie wysokiej jakości kawy w domowym zaciszu. Ekspresy do kawy to stale rozwijająca się branża, w ostatnich latach zainteresowanie domowymi ekspresami do kawy znacząco wzrosło co obserwujemy również w naszym sklepie. Jak się okazuje wybór ekspresu do domu może okazać się nie lada wyzwaniem - musimy przejść przez szereg pytań i wątpliwości porównując różnego rodzaju sprzęt wielu producentów.  

W ofercie naszego sklepu znajdziesz domowe ekspresy znanych i cenionych na rynku producentów takich jak: Jura, Nivona, Saeco, Moccamaster, Gaggia czy Ascaso. Oferujemy ekspresy do kawy różnego typu:

  • ekspresy automatyczne - dla osób szukających prostych i wygodnych rozwiązań. 
  • ekspresy kolbowe - dla miłośników naprawdę dobrej kawy, którzy mają czas i lubią "bawić" się z kawą.
  • ekspresy na kapsułki - dla bardzo wygodnych osób.
  • ekspresy przelewowe - dla tradycjonalistów lubiących duży kubek czarnej kawy.  

Jaki ekspres do domu najlepszy? 

Niestety, ale na to pytanie nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wybór ekspresu do domu wiąże się z naszymi oczekiwaniami oraz ilością miejsca w kuchni. Na samym początku warto sobie odpowiedzieć na pytanie czego oczekuje od ekspresu do kawy i jakim rodzajem kawosza jestem. 

Lubisz bawić się z kawą, dopracowywać ją do perfekcji? Ustawiać stopień mielenia, temperaturę, siłę ubicia oraz inne parametry mające wpływ na ekstrakcję kawy? Jeśli tak to idealnym wyborem dla Ciebie może okazać się jeden z domowych ekspresów kolbowych, który pozwoli na przygotowanie idealnego espresso. 

Jeżeli lubisz dobrą kawę, a Twoim priorytetem jest szybkość i prosta obsługa (z ekspresu mogą korzystać też inni domownicy) to idealnym ekspresem będzie ekspres automatyczny. Wsypujemy kawę ziarnistą, wlewamy wodę i wystarczy wcisnąć jeden przycisk, aby przygotować dobrą kawę. Wbudowany, wymienny filtr wody oraz zintegrowane programy czyszczące oraz odkamieniające zadbają o czystość i długą bezawaryjną pracę ekspresu. Ekspres automatyczny zaparzy dobrą kawę, ale musimy być świadomi, że nigdy nie będzie w stanie wyciągnąć z ziaren tyle co porządny ekspres kolbowy i sprawna osoba go obsługująca. 

Duży kubek czarnej kawy to Twój ulubiony napój, który stawia Cię co dzień na nogi? Jeżeli lubisz taki rodzaj kawy to dobrym rozwiązaniem dla Ciebie może okazać się ekspres przelewowy, do którego będziesz potrzebował młynek i kawę ziarnistą. Proste a jednocześnie pozwalające uzyskać ciekawe efekty rozwiązanie. 

Wśród każdej z grup ekspresów do domu znajduje się wiele modeli i producentów urządzeń. Wybór ekspresu, który będzie odpowiedni dla nas jest uzależniony od oczekiwań oraz własnych preferencji - koloru, stylu, wielkości urządzenia czy użytych technologii. Jeżeli szukasz ekspresu do domu i masz problem, bo nie wiesz jaki ekspres wybrać skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać rozwiązanie z którego będziesz zadowolony.  

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel