Środki czyszczące i pielęgnujące do ekspresów do kawy marki Coffix

ilość znalezionych towarów: 12

   Zadbaj o czystość ekspresu do kawy Coffix!

   W tej kategorii znajdziesz praktyczne akcesoria do ekspresów COFFIX, czyli prosto od polskiej marki. Oferujemy różnego rodzaju filtry, dzięki którym wydobędziesz najlepszy smak z Twojego ulubionego ziarna. Mamy także odkamieniacze – skutecznie pomogą w utrzymaniu ekspresu w czystości i przedłużą jego żywotność poprzez usuwanie osadów. W naszym asortymencie znajdziesz również płyn do czyszczenia ekspresu COFFIX, który zadba o doskonały i oryginalny smak kawy. Dzięki tym akcesoriom poranna mała czarna będzie zawsze świeża i aromatyczna.

   Akcesoria do ekspresów COFFIX

   Polski producent COFFIX słynie z produktów do pielęgnacji, czyszczenia i konserwacji ekspresów. Markę wyróżnia ekologiczne podejście do branży: na przykład filtry COFFIX są wyposażone w węgiel aktywny z ekologicznych łupin orzechów kokosowych. Natomiast butelki z płynnymi substancjami powstają głównie z plastiku nadającego się w 100% do recyklingu. Co ważne, akcesoria COFFIX służą do stosowania z praktycznie wszystkimi ekspresami do kawy na rynku, w tym: Philips, DeLonghi, Krups, Jura, Siemens, Bosch i Nivona.

   Dużą popularnością cieszy się odkamieniacz COFFIX – bezwonny, całkowicie bezpieczny dla żywności i wielofunkcyjny. Jest uniwersalny z tego względu, że nadaje się też do czyszczenia żelazek I czajników. Butelka o pojemności 1 l starczy na 20 użyć, to zatem wydajny produkt idealny do każdej kuchni w domu lub w biurze.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel