Dostawa i czas realizacji

Dostawa do domuSkładając zamówienie w sklepie Konesso.pl, możesz skorzystać z różnych form dostawy, a jedną z nich jest dostawa do domu kurierem POCZTEX lub DPD. Zakupy z dostawą w Konesso.pl to doskonała opcja, dla osób, którym zależy, aby zakupy internetowe były przede wszystkim wygodą. Wszystkie przesyłki bardzo szybko opuszczają nasz magazyn, ale wcześniej są estetycznie i starannie zabezpieczane, aby wszystkie towary mogły dotrzeć do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Poczta Polska DPD

Sieć punktów odbioruOpcja odbioru zamówionej przesyłki w punkcie daje możliwość swobodnego wyboru dostawy tam, gdzie sobie tego życzysz. Składając zamówienie możesz skorzystać z dobrze znanej formy dostawy do Paczkomatów Inpost. Jeszcze więcej możliwości daje nam kurier POCZTEX, dzięki któremu zamówioną paczkę możesz teraz odebrać w wybranej placówce pocztowej, kiosku Ruch bądź w sklepie Żabka lub Biedronka. W przypadku braku miejsca w wybranym punkcie partnerskim Poczty Polskiej paczka zostanie przekierowana do najbliższego oddziału.

Inpost Poczta Polska Biedronka Żabka

Dostawa i płatność

Dostawa Płatność
Przedpłata Pobranie Powyżej 300 zł
Paczkomaty Inpost

dostawa w ciągu 24h

12,90 zł - 13,90 zł 15,90 zł - 16,90 zł GRATIS
Przesyłka kurierska DPD

dostawa w ciągu 24h

14,90 zł 16,90 zł
DPD Pickup punkt odbioru/automat paczkowy

dostawa w ciągu 24h

7,50 zł 10,50 zł
Odbiór w punkcie UPS
9,90 zł 12,90 zł
Przesyłka kurierska POCZTEX

dostawa w ciągu 24h

12,90 zł 14,90 zł
POCZTEX Odbiór w punkcie

dostawa w ciągu 24h

Poczta Polska Biedronka Ruch Żabka
11,90 zł 13,90 zł
automaty paczkowe, stacje ORLEN, kioski RUCH

dostawa w ciągu 24h

9,90 zł -

Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia.

Skrytki w paczkomatach InPost mają ograniczone wymiary, co może spowodować niedostępność tej opcji dostawy dla niektórych zamówień. 

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel