Dostawa i czas realizacji

Dostawa do domuSkładając zamówienie w sklepie Konesso.pl, możesz skorzystać z różnych form dostawy, a jedną z nich jest dostawa do domu Pocztą Polską lub kurierem DPD. Zakupy z dostawą w Konesso.pl to doskonała opcja, dla osób, którym zależy, aby zakupy internetowe były przede wszystkim wygodą. Wszystkie przesyłki bardzo szybko opuszczają nasz magazyn, ale wcześniej są estetycznie i starannie zabezpieczane, aby wszystkie towary mogły dotrzeć do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Poczta Polska DPD

Sieć punktów odbioruOpcja odbioru zamówionej przesyłki w punkcie daje możliwość swobodnego wyboru dostawy tam, gdzie sobie tego życzysz. Składając zamówienie możesz skorzystać z dobrze znanej formy dostawy do Paczkomatów Inpost. Jeszcze więcej możliwości daje nam Poczta Polska, dzięki której zamówioną paczkę możesz teraz odebrać w wybranej placówce pocztowej, stacji benzynowej Orlen, kiosku Ruch bądź w sklepie Żabka lub Biedronka. W przypadku braku miejsca w wybranym punkcie partnerskim Poczty Polskiej paczka zostanie przekierowana do najbliższego oddziału.

Inpost Poczta Polska Biedronka Ruch Żabka Orlen

Dostawa i płatność

Dostawa Płatność
Przedpłata Pobranie Powyżej 300 zł
Paczkomaty Inpost

dostawa w ciągu 24h

10,90 zł - 11,90 zł 13,90 zł - 14,90 zł GRATIS
Przesyłka kurierska DPD

dostawa w ciągu 24h

14,90 zł 16,90 zł
DPD odbiór w punkcie

dostawa w ciągu 24h

13,90 zł 15,90 zł
Odbiór w punkcie UPS
8,90 zł 11,90 zł
Poczta Polska Pocztex Kurier 48 z dostawą do klienta

dostawa w ciągu 48h

9,50 zł 10,90 zł
Odbiór w Punkcie:

dostawa w ciągu 48h

Poczta Polska Biedronka Ruch Inpost Żabka Orlen
6,50 zł 9,50 zł

Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia.

Skrytki w paczkomatach InPost mają ograniczone wymiary, co może spowodować niedostępność tej opcji dostawy dla niektórych zamówień. 

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel