Herbaty do biura

ilość znalezionych towarów: 183

Jeżeli jesteś miłośnikiem herbaty i nie potrafisz wyobrazić sobie dnia bez filiżanki lub kubka gorącej herbaty, której smak koi Twoje zmysły i pobudza do działania, to doskonale zdajesz sobie sprawę, że herbata nie jest przeznaczona wyłącznie do spożywania w domowym zaciszu. Prawdziwy fan herbaty stara się korzystać z jej uroków i zalet nawet w najbardziej trudnych warunkach i zawsze ma pod ręką odrobinę herbacianej przyjemności. W dzisiejszych czasach producenci herbat starają się zagwarantować maksymalną wygodę użytkowania swoich produktów w każdej sytuacji, dzięki czemu możemy cieszyć się smakiem naszej ulubionej herbaty nie tylko w domu, ale także w naszych zakładach pracy. Herbata do biura sprawia, że nie tylko możemy pozwolić naszym pracownikom miło spędzić chwilę przerwy, ale również możemy znacząco poprawić ich wyniki w pracy. Dlaczego?

Herbata w biurze i jej zalety

Herbata potrafi pobudzić nas do działania i niekiedy robi to nawet lepiej niż kawa, która posiada kofeinę. Wszystko za sprawą teiny, czyli związku pochodnego kofeiny. Zawarta w kawie kofeina jest czystym alkaloidem i potrafi skutecznie pobudzić, ale tylko na krótki czas, w przypadku teiny wygląda to trochę inaczej. Teina zawarta w herbacie jest mieszanką kwasów organicznych oraz soli kofeiny i nasz organizm trochę trudniej radzi sobie z jej wchłanianiem. Pobudzenie po spożyciu filiżanki herbaty jest mniejsze niż po takiej samej dawce kawy, lecz trwa znacznie dłużej, bo nawet do czterech godzin. Sprawia to, że pijąc herbatę w trakcie pracy jesteśmy pobudzeni dłużej niż po kawie, a co za tym idzie, czujemy mniejsze zmęczenie i przez dłuższy czas możemy skupić się na naszej pracy. Chyba każdy pracodawca będzie zadowolony z załogi spożywającej herbatę w trakcie pracy.

Jaka herbata do biura?

Herbata przeznaczona do biura powinna spełnić kilka niezwykle istotnych warunków, które wpłyną na zadowolenie Twoje i twoich pracowników. Przede wszystkim musi być to herbata wysokiej jakości o doskonałym smaku i aromacie, co pozwoli zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wybrednych smakoszy, Kolejnym punktem jest łatwość przygotowania herbaty, co zagwarantuje oszczędność czasu podczas przerwy od obowiązków. Takie warunki doskonale spełniają herbaty w saszetkach, które są niezwykle proste w przygotowaniu i jednocześnie zajmują bardzo mało miejsca. Ostatnim wymogiem jest pojemność opakowań na herbatę. Duże opakowania herbat pozwalają ograniczyć konieczność częstych zakupów i sprawiają, że większa liczba pracowników może korzystać z dobroci herbaty w biurze. 

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel