Prezenty dla pracowników

ilość znalezionych towarów: 9

   Prezent dla pracowników

   Nic tak nie podnosi morale w zespole, jak nagroda dla pracownika za ciężką pracę! Pragniesz docenić albo zmotywować swoich ludzi do dalszej pracy? Spraw prezent pracownikom i przygotuj dla nich podarunki. Poniżej przedstawiliśmy kilka pomysłów i propozycji dostępnych w sklepie Konesso.pl, które pomogą Ci znaleźć trafiony prezent dla pracownika.

   Kosze Upominkowe

   Nie masz czasu szukać, kompletować, a potem pakować paczek podarunkowych? Zostaw to nam! Wygodną opcją dostępną w naszym sklepie są Zestawy Prezentowe. Zamów taki sam podarunek dla pracowników w postaci starannie zapakowanego i piękne ozdobionego kosza upominkowego. Zaskocz swój zespół!

   Upominki dla pracowników

   Prezent nie musi być wyszukany i kosztowny. Czasem wystarczy elegancko wyglądająca puszka dobrej kawy ziarnistej, żeby sprawić komuś przyjemność. Herbata to klasyczny i sprawdzony pomysł na upominek. W sklepie Konesso.pl znajdziesz herbaty zapakowane w ozdobne pudełka czy stylowe tuby. Herbata i kawa to świetny pomysł na prezent dla pracowników z okazji świąt lub awansu! Do herbaty wspaniale pasuje miód! Znajdź odpowiedni spośród miodów z owocami, z cytryną czy przyprawami korzennymi.

   Czekoladki na prezent

   Jeśli chcesz zrobić pracownikom niespodziankę, podaruj im czekoladki lub pralinki. Eleganckie pudełko i pyszna zawartość na pewno wywołają uśmiech na twarzy podwładnych. Będą miłym akcentem z okazji urodzin czy jako dodatek do nagrody dla pracownika.

    

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel