Młynki do kawy Barista Space

ilość znalezionych towarów: 4

  Młynki do kawy Barista Space

  Barista Space to chiński producent wysokiej jakości designerskich akcesoriów kawowych dla baristów. Akcesoria kawowe Barista Space od lat są rekomendowane przez najlepszych baristów na świecie, w tym polską Mistrzynię Świata Barista 2018 Agnieszkę Rojewską. Urządzenia Barista Space wyróżniają się niezwykłym designem, są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a przy tym są dostępne w stosunkowo niskiej cenie.

  Młynki do kawy Barista Space

  W ofercie Barista Space znajdują się wysokiej jakości ręczne młynki do kawy, które zapewniają nam równy i precyzyjny przemiał. Młynki Barista Space wyposażone są w żarna ze stali nierdzewnej, które są sercem całego urządzenia i to one odpowiadają za ostateczny efekt w postaci idealnego przemiału. Żarna są stabilnie przymocowane do osi, dzięki czemu mielenie jest łatwe i przyjemne. Młynki do kawy Barista Space za jednym razem mogą przygotować 15-20 g kawy, dlatego idealnie sprawdzą się do jednorazowego zaparzenia dripa, Aeropressu lub espresso.

  Młynki do domu Barista Space

  Ręczne młynki do kawy Barista Space swoje zastosowanie znajdą przede wszystkim w naszych domach. Prosta obsługa i niewielkie rozmiary sprawiają, że z młynków do kawy Barista Space z powodzeniem może korzystać nawet początkujący użytkownik. Młynek Barista Space posiada wyjmowaną rączkę, dzięki czemu po rozłożeniu z łatwością zmieści się w każdej torbie lub plecaku i sprawdzi się również w każdej podróży.

  Żarna młynków Barista Space mają możliwość regulacji grubości mielenia. Stopień mielenia kawy ustawia się za pomocą pokrętła znajdującego się pod żarnami i waha się od bardzo drobnego do grubego. Dzięki temu młynki Barista Space sprawdzą się do różnych metod parzenia. Z powodzeniem mogą posłużyć nam do przygotowania kawy do kawiarki oraz do alternatywnych metod parzenia.

  Atrakcyjny design

  W ofercie Konesso.pl znajdują się dwa modele ręcznych młynków do kawy Barista Space i oba charakteryzują się niezwykłym designem. Podstawowy model Barista Space to młynek, który posiada korpus wykonany z aluminium, drewniany uchwyt rączki oraz jest wyposażony w gumową osłonkę ułatwiającą chwytanie urządzenia w dłoni. Młynek ten dostępny jest w kolorze czarnym, srebrnym i różowym. Model Barista Space Premium posiada obręcz przypominającą kamienie szlachetne i dostępny jest w 4 kolorach - czarnym, zielonym, złotym oraz drewnianym. Zwłaszcza ten ostatni model zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ jego design sprawia wrażenie, jakby cały młynek był wykonany z eleganckiego drewna.

  W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości ręczne młynki do kawy Barista Space, które sprawdzą się jako młynek do kawy do domu. Wybierz swój młynek do alternatyw Barista Space.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel