Ekspresy do kawy do biura

ilość znalezionych towarów: 213

Jaki ekspres do kawy do biura?

Zazwyczaj życie biurowe toczy się szybko i pracownikom brakuje czasu, dlatego ekspres do biura koniecznie powinien być prosty, szybki i musi robić dobrą kawę. Świadomość i kultura kawowa stale się rozwijają, a właściciele firm i biur szukają rozwiązań dzięki którym będą w stanie zapewnić swoim pracownikom kawę na najwyższym poziomie, dlatego poszukują do swoich biur ekspresów do kawy. O tym jak ważna jest kawa i jej jakość w biurze możesz przeczytać na łamach naszego bloga, gdzie przekonujemy do zainwestowania w jakość, która z pewnością się przełoży na sukces Twojej firmy. W wielkim skrócie kawa to nieodłączny element życia większości dorosłych osób, które pracują w Twojej firmie. Jeżeli będziesz miał dobrą kawę oraz ekspres do kawy w swoim biurze Twoi pracownicy z pewnością poczują się bardziej docenieni, a ich energia i motywacja przełożą się na lepszą pracę.

Wybór ekspresu do biura

Jeżeli jesteś już przekonany, że potrzebujesz nowy ekspres do biura to teraz pozostaje tylko kwestia wyboru odpowiedniego urządzenia. Jak się okazuje wybór ekspresu do kawy, który będzie użytkowany w biurze nie jest wcale taki prosty - jest kilka ważnych aspektów na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru ekspresu do biura. Odpowiednio dobrany ekspres oprócz dobrej kawy zapewni nam komfort, brak komplikacji, wieloletnią pracę oraz satysfakcje z dokonanego zakupu.    

Wydajność ekspresów biurowych

Po wstawieniu ekspresu do biura okazuje się, że jest on główną atrakcją każdej przerwy i każdy bardzo chętnie z niego korzysta, no bo kto z nas nie lubi chwili odprężenia przy aromatycznej kawie? Ilość przygotowywanych codziennie kaw jest bardzo ważna, a wydajność ekspresu jest jedną z cech na którą powinniśmy zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru ekspresu do biura. Ilość osób pracujących i szacunkowa dzienna ilość przygotowywanych kaw pozwalają na dobranie urządzenia, które bez problemu sobie poradzi i nie będzie z nim żadnych kłopotów. W naszej ofercie ekspresy do biura podzieliliśmy ze względu na 3 wielkości przygotowywanych kaw w ciągu dnia:

  • około 30 kaw dziennie 
  • około 50 kaw dziennie 
  • około 100 kaw dziennie 

Pojemność zbiorników 

Wielkość zbiornika na wodę, pojemnika na fusy oraz pojemnika na kawę to również bardzo ważne elementy, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Jeżeli z ekspresu podczas przerwy będzie korzystało np. 20 osób jedna po drugiej to kłopotliwe by było dolewanie wody lub dosypywanie kawy np. co 5 osób. Dość częste dolewanie wody, odsypywanie kawy czy opróżnianie tacki ociekowej może być naprawdę kłopotliwe i męczące, a wtedy zamiast przyjemności z ekspresu w biurze będziemy mieli tylko strapienie.  

Łatwość obsługi i konserwacji

Tak jak zostało już wspomniane ekspres do biura musi być prosty i intuicyjny, tak żeby każdy mógł sobie z nim poradzić. Ekspres trzeba wybrać zgodnie z preferencjami jego użytkowników. Jeżeli w biurze bardzo duża liczba osób pija kawy mleczne warto pomyśleć o urządzeniu z funkcją one touch cappuccino, dzięki której specjały mleczne będą przygotowywane w ciągu kilku chwil przy zachowaniu maksimum czystości. Jeżeli kaw mlecznych nie pije się zbyt wiele, a prym wiodą kawy czarne można wybrać ekspres przelewowy lub automat z zewnętrzną dyszą do spieniania mleka, tak by w razie potrzeby przygotowania kawy mlecznej można było z niego skorzystać.

Przy wyborze ekspresu do biura bardzo ważna jest również możliwość jego bezproblemowej i szybkiej konserwacji. Większość automatycznych ekspresów do kawy to właśnie takie urządzenia - komunikują o konieczności wyczyszczenia lub odkamienienia, a do nas należy uruchomienie odpowiedniego programu i użycie specjalnych środków.  

Najlepszy ekspres do biura

Najlepszym ekspresem do biura będzie urządzenie z którego każdy jego użytkownik będzie zadowolony i nie będzie ono sprawiało dużej ilości problemów przy obsłudze i eksploatacji. Najczęściej stosowanymi rozwiązaniami są:

  • ekspresy automatyczne
  • ekspresy na kapsułki
  • ekspresy przelewowe
  • automaty vendingowe

Jeżeli szukasz ekspresu do biura i potrzebujesz porady to koniecznie się z nami skontaktuj, pomożemy Ci wybrać sprzęt z którego z pewnością będziesz zadowolony. 

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel