Prezent dla nauczyciela

ilość znalezionych towarów: 8

   Najlepszy prezent dla nauczyciela — Zestaw Prezentowy

   Chcesz, aby prezent dla nauczyciela był niecodzienny i wyjątkowy? Gotowy Kosz Upominkowy sprawdzi się idealnie jako prezent na zakończenie roku i jako prezent na Dzień Nauczyciela. Gotowe Zestawy Prezentowe są pięknie ozdobione i zapakowane. Klasyka, elegancja, staranność wykonania, a zarazem prostota wyróżniają nasze kosze prezentowe.
   Prezent na pewno zrobi na wychowawcy wrażenie, obdarowany poczuje się doceniony, a Ty nie musisz się martwić dalszymi poszukiwaniami. Posiadamy w ofercie różnorodne zestawy, wśród których wybierzesz odpowiedni — dostosowany do danej osoby.

   Prezent dla nauczyciela na koniec roku

   Kwiaty to niemal obowiązkowy element zakończenia roku szkolnego w każdej placówce. Uzupełnij swój podarunek, spraw, aby się wyróżniał! Czekoladki i pralinki w kształcie serca będą wspaniałym dopełnieniem prezentu dla nauczycielki. Eleganckie pudełko ozdobione wstążką na pewno zachwyci wychowawcę. Któż nie kocha czekolady?

   Prezent dla nauczyciela na pożegnanie

   Pragniesz podziękować swojemu wychowawcy za lata pracy z wami? Przez ten czas na pewno dobrze się poznaliście, dlatego trafionym pomysłem na prezent jest prezent dopasowany do jego zainteresowań. Może lubi podróżować albo wędrować po górach? Kubek termiczny lub termos sprawdzi się idealnie jako prezent i będzie wspaniałą pamiątką.
   Kawa ziarnista w ozdobnej puszce lub w stylowym opakowaniu jest zawsze dobrym pomysłem na upominek.

   Wyjątkowy Dzień Nauczyciela

   Miłym prezentem, który zawsze się sprawdzi, jest herbata. W ofercie Konesso.pl znajdziesz różnorodne rodzaje i gatunki herbaty. W pięknych tubach i eleganckich opakowaniach prezentują się gustownie i luksusowo. Dobierz do herbaty piękną filiżankę i idealny zestaw gotowy! Nauczyciel na pewno ucieszy się z takiego podarunku!

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel