Kawy omniroast

ilość znalezionych towarów: 99

Kawa omniroast

Omniroast to sposób palenia, który sprawia, że daną kawę możemy zaparzyć metodami ciśnieniowymi oraz przelewowymi. Kawa omniroast doskonale sprawdzi się jako espresso, ale także jako kawa filtrowana. Nie oznacza to jednak, że kawa omniroast smakuje tak samo z każdej metody parzenia.

Drobne mielenie powoduje, że kawy omniroast możemy zaparzyć w kawiarkach, ekspresach kolbowych oraz automatycznych. Tak przygotowana kawa posiada wysoką, lecz nie przytłaczającą kwasowość z wyczuwalnymi nutami cytrusów. Na powierzchni przygotowanego espresso unosi się trwała pianka cremy. Do metod przelewowych kawę omniroast należy mielić grubo. Filtrowana kawa omniroast posiada delikatny smak i wyjątkowy aromat. Filtracja i długi kontakt wody z kawą wyciąga z ziaren wyraźne, słodkie nuty ciemnych owoców.

W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziesz kawy omniroast, które rewelacyjnie sprawdzą się do parzenia espresso z ekspresu ciśnieniowego oraz do przygotowania kawy przelewowej. Z powodzeniem posłużą nam do alternatywnych metod parzenia, ale także do tradycyjnego ekspresu przelewowego.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel