100% Arabika

ilość znalezionych towarów: 2455

Skład kawy ma ogromne znaczenie na jej smak - 100% arabiki gwarantuje ciekawe doznania smakowe, w których dominować będą nuty słodyczy oraz kwasowości z delikatnie wyczuwalną goryczą. Jednak w zależności od wybranej mieszanki w kawie znaleźć możesz smaki owoców cytrusowych, kakao, karmelu czekolady czy prażonych orzeszków. Kawa o składzie 100% arabiki świetnie sprawdzi się jako tradycyjne włoskie espresso lub kawa czarna, jeśli jesteś miłośnikiem delikatnej kawy cappuccino to kawa 100% arabiki będzie dla Ciebie idealna.

W kategorii 100% arabika znajdziesz kawy ziarniste oraz mielone z wielu zakątków świata, w tym z najsłynniejszych włoskich palarni jak Lavazza, Bazzara czy Pellini. Oferowane przez nas kawy 100% arabika to sprawdzone mieszanki oraz single, które świetnie sprawdzają się w wielu sposobach parzenia, w tym także w ekspresach ciśnieniowych oraz alternatywnych metodach parzenia kawy.
Przejrzyj ofertę naszego sklepu z kawą i wybierz kawę 100% arabika dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji smakowych.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel