Ekspresy do kawy De'Longhi

ilość znalezionych towarów: 36
Ekspres do kawy Delonghi

Delonghi - wyjątkowe ekspresy do kawy

De'Longhi to znana i ceniona na całym świecie włoska firma zajmująca się produkcją sprzętu gospodarstwa domowego w tym ekspresów do kawy. De'Longhi oferuje szeroką gamę sprzętu służącego do parzenia kawy w domach - wszystkie urządzenia projektowane są z dbałością o najdrobniejsze szczegóły wizualne oraz z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Rodzaje ekspresów Delonghi

Ekspresy do kawy Delonghi cechują się unikalnym designem oraz rozwiązaniami technicznymi, dzięki którym są w stanie zagwarantować wspaniały smak kawy. W ofercie producenta De'Longhi znajdziemy:

 • Automatyczne ekspresy do kawy De'Longhi
 • Kolbowe ciśnieniowe ekspresy do kawy De'Longhi
 • Ekspresy kapsułkowe Nespresso
 • Elektryczne kawiarki moka
 • Ekspresy kombinowane De'Longhi
 • Przelewowe ekspresy do kawy De'Longhi

Jakość i wykonanie ekspresów do kawy De'Longhi

W firmie De'Longhi nieustannie dba się o najwyższą jakość oferowanych produktów, ale również o wytyczanie nowych trendów technologicznych i designerskich. Starania ,jakie firma pokłada w projektowaniu i produkcji ekspresów do kawy, procentują w postaci zadowolenia miłośników kawy na całym świecie oraz licznych nagród zarówno za funkcjonalność, jak i wzornictwo ekspresów De'Longhi. Technologie wykorzystywane w ekspresach De'Longhi, dzięki którym są one w stanie parzyć doskonałą kawę to między innymi:

 • odpowiednie ciśnienie wody podczas parzenia kawy;
 • system grzewczy TERMOBLOK, który gwarantuje idealną temperaturę wody do parzenia kawy;
 • ekspresy automatyczne De'Longhi wyposażone są w żarnowe młynki z możliwością personalizacji stopnia mielenia;
 • bezprzewodowy system zaparzający opracowany przez De'Longhi gwarantuje pełnie smaku w każdej filiżance kawy;
 • wyjmowany blok zaparzający w ekspresach automatycznych umożliwia łatwe czyszczenie i dbanie o higienę ekspresu;

Automatyczny ekspres do kawy Delonghi

Najpopularniejsze ekspresy do domu to ekspresy automatyczne, które zapewniają dużą wygodę użytkowania i dają możliwość przygotowania wielu specjałów kawowych. Automatyczne ekspresy do kawy Delonghi to urządzenia, które wyróżniają się na tle konkurencji atrakcyjnym designem i zastosowaniem wielu nowoczesnych technologii. W ofercie Delonghi znajdziemy automatyczne ekspresy do kaw czarnych oraz do kaw mlecznych. Ekspresy do kaw czarnych to urządzenia, które nie posiadają spieniacza mleka i dają nam możliwość przygotowania wyłącznie aromatycznych kaw typu espresso, doppio czy americano. Gwarancję kawy zwieńczonej aksamitną mleczną pianką daje nam ekspres Delonghi wyposażony w spieniacz mleka. Może być to manualny lub automatyczny spieniacz mleka. Ekspresy z automatycznym spieniaczem mleka często umożliwiają nam przygotowanie mlecznych specjałów typu cappuccino czy latte za naciśnięciem jednego przycisku, jak np. DeLonghi ECAM 510.55.M.

Kolbowy ekspres Delonghi

Kolbowe ekspresy do kawy to urządzenia, które projektem i metodą działania bardzo przypominają pierwsze włoskie ekspresy ciśnieniowe. Takie ekspresy pozwalają nam przygotować prawdziwe włoskie espresso i wszystkie specjały na jego bazie, ale wymagają od nas większego zaangażowania, niż ekspresy automatyczne. Kolbowe ekspresy do kawy Delonghi to bardzo szeroka kategoria włoskiego producenta, która jest dostosowana do każdego użytkownika. Wśród niej znajdziemy ekspres Delonghi dla początkujących lub dla bardziej zaawansowanych osób, które doskonale wiedzą, jak wydobyć z kawy to, co najlepsze. Kolbowy ekspres do kawy Delonghi daje nam możliwość przygotowania doskonałego włoskiego espresso oraz kaw mlecznych, które powstają na jego bazie. Taką możliwość daje nam dysza parowa, która służy do spieniania mleka. Jednym z takich niezwykłych urządzeń jest ekspres do kawy DeLonghi Scultura ECZ 351.BK.

W ofercie naszego sklepu posiadamy zarówno ekspresy automatyczne De'Longhi jak również ekspresy kolbowe - wybór należy do Ciebie. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub zastanawiasz się który ekspres DeLonghi wybrać koniecznie się z nami skontaktuj! Pomożemy Ci wybrać ekspres dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Często zadawane pytania

Jaki ekspres Delonghi do domu?

Wybór ekspresu do kawy Delonghi do domu zależy przede wszystkim od naszych wymagań. Jeżeli zależy nam przede wszystkim na wygodzie i nowoczesności, to powinniśmy zwrócić uwagę na automatyczne ekspresy do kawy Delonghi. Jeśli jednak proces przygotowania kawy jest dla nas pewnym rytuałem i chcemy mieć na niego dużo większy wpływ, to dobrym wyborem będzie ekspres kolbowy Delongi.

Co to jest LatteCrema?

LatteCrema to nowoczesny system spieniania mleka wykorzystywany w automatycznych ekspresach do kawy Delonghi. System wykorzystuje specjalnie zaprojektowany pojemnik na mleko, który możemy wyciągnąć z ekspresu i przechowywać w lodówce.

Skąd tak duża popularność ekspresów Delonghi?

Delonghi to marka, która łączy ze soba wielklie tradycje włoskiej kawy i stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań. Dzięki temu ekspresy Delonghi są idealnie dostosowane do najnowszych trendów i jednocześnie pozwalają nam odwzorować klimat tradycyjnej włoskiej kawiarni. Takie połączenie sprawia, że klieni na całym świecie pragna mieć ekspres Delongi w swoim domu.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel