Matcha Bros.

ilość znalezionych towarów: 11

  Poznaj zieloną herbatę marki Matcha Bros.

  Marka Matcha Bros. dostarcza sproszkowanej herbaty zielonej, zwanej matchą najwyższej jakości. Herbata matcha od Matcha Bros. jest synonimem najwyższej jakości i autentyczności.

  Co wyróżnia Matcha Bros.?

  Herbata Matcha Matcha Bros. pochodzi z organicznych farm w japońskich prefekturach Kagoshima i Aichi, znanych z bogatej, wulkanicznej gleby i idealnych warunków do uprawy. Stosuje się tam nadal tradycyjne metody cieniowania i mielenia liści Tencha na granitowych młynach, co zapewnia naszej matchy niepowtarzalny smak i najwyższą jakość. Dzięki unikalnemu procesowi produkcji matcha Matcha Bros. jest bogatsza w wartości odżywcze niż tradycyjna zielona herbata. Konsumując matchę tej cenionej marki, dostarczasz swojemu organizmowi 100% wartości odżywczych zawartych w liściach.

  Szeroki wybór produktów Matcha Bros. w sklepie Konesso.pl

  W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziecie różne rodzaje matchy Matcha Bros.- Ceremonialną, Tradycyjną oraz Kulinarną - każda z nich starannie dostosowana do różnych potrzeb i preferencji. Dodatkowo oferujemy coś nowego i ciekawego - matchę w kapsułkach nespresso oraz w formie matcha latte, aby każdy mógł cieszyć się jej wyjątkowym smakiem, niezależnie od stylu życia.

  Wybierając Matcha Bros, wybierasz wysokiej jakości matchę, która jest nie tylko pyszna, ale także przynosi korzyści zdrowotne. 

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel