Ekspresy do kawy Victoria Arduino

ilość znalezionych towarów: 3

  Poznaj ekspres do kawy marki Victoria Arduino

  Victoria Arduino to perełka w świecie baristów. Marka założona w 1905 roku zyskała miano jednego z mistrzów w tworzeniu profesjonalnych ekspresów do kawy. Jeśli więc szukasz idealnego ekspresu, który nada się zwłaszcza do użytku w restauracjach i kawiarniach, koniecznie poznaj tę kategorię! Ekspresy do kawy Victoria Arduino to bezkompromisowa jakość!

  Victoria Arduino – w czym tkwi fenomen marki?

  Firma Victoria Arduino ma około 120 lat i przez dekady udoskonalała jakość swoich ekspresów do kawy. Są to nowoczesne modele do użytku domowego, ale cenią je przede wszystkim właściciele restauracji i kawiarni, które potrzebują najlepszego ekspresu z najwyższej półki.

  Założyciel marki, Pier Teresio Arduino, jako pierwszy stworzył profesjonalny ekspres do kawy, który mógł obsłużyć nawet tysiąc osób w ciągu godziny. Zaledwie rok później udoskonalił ekspresy do kawy, opracowując patent na maszynę z kolbą, a już w 1920 roku klienci dostali pierwszy ekspres do domowego użytku.

  To właśnie marka Victoria Arduino stworzyła serię ekspresów dla baristów – The Eagle Victoria Arduino. Są one stosowane przez profesjonalistów podczas prestiżowych zawodów WBC, czyli World Barista Championship. Zyskujesz pewność, że otrzymujesz profesjonalną jakość na światową skalę – to jedne z najlepszych ekspresów na rynku!

  Profesjonalny i prestiżowy ekspres Victoria Arduino

  Co wyróżnia uwielbiane przez baristów ekspresy do kawy Victoria Arduino? W większości przypadków powstają z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, czyli odpornej na korozję, dzięki czemu zachowują perfekcyjny wygląd przez lata.

  Ekspresy, na przykład model Eagle One E1 Prima, wyposażono w nowoczesny system grzewczy zapewniający mniejsze zużycie energii nawet o około 23 proc. Co więcej, urządzeniem można korzystać za pomocą aplikacji w smartfonie. A to tylko ułamek zalet ekspresów od Victoria Arduino – zobacz nasz asortyment!

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel