Ekspresy do kawy Dr.Coffee

ilość znalezionych towarów: 15

  Ekspresy do kawy Dr.Coffee — Idealne do biura lub gastronomii

  Dr.Coffee to firma, która zajmuje się produkcją profesjonalnych, automatycznych ekspresów do kawy przeznaczonych do biur, hoteli, restauracji oraz stacji paliw. W ofercie marki pojawiły się również automatyczne ekspresy do domu, które mogą stać się niezastąpionym domowym baristą.

  Ekspresy Dr.Coffee produkowane są w Chinach, a dzięki intuicyjnej obsłudze i nowoczesnym technologiom są w gronie najlepszych ekspresów do gastronomii. Dr.Coffee spełnia wymagania swoich klientów, ale także wychodzi poza ich oczekiwania, czego najlepszym dowodem są innowacyjne rozwiązania. Firma ciągle czyni postępy w zakresie badań produktów i ich rozwoju, aby nieustannie ulepszać możliwości produkcyjne i zwiększać jakość swoich ekspresów do kawy. Wszystkie ekspresy Dr.Coffee charakteryzują się łatwością obsługi oraz ciekawym wzornictwem, a zastosowane w nich technologie gwarantują parzenie kawy na wysokim poziomie. 

  Profesjonalne ekspresy do kawy Dr.Coffee

  Ekspresy do kawy Dr.Coffee to profesjonalne urządzenia, które charakteryzują się wysoką wydajnością i sprawdzą się w wymagających lokalach. Najbardziej wydajne ekspresy Dr.Coffee mogą dziennie przygotować nawet 300 filiżanek kawy, co jest wyjątkowym wynikiem w segmencie automatycznych ekspresów do kawy. Bardzo istotną zaletą ekspresów Dr.Coffee są pojemne zbiorniki na kawę ziarnistą i produkty instant. Ekspres Dr.Coffee F2 PLUS posiada dwa zbiorniki na ziarna o pojemności 1200 g oraz 2 zbiorniki o pojemności 2 l przeznaczone na czekoladę i mleko w proszku. Dzięki temu raz uzupełniony ekspres może nieustannie pracować przez cały dzień bez konieczności dosypywania produktów. Ekspresy Dr. Coffee mają możliwość bezpośredniego podłączenia do sieci wodociągowej, co z pewnością zachwyci każdego właściciela stacji benzynowej lub hotelu. Dzięki temu urządzenie samo pobiera wodę potrzebną do przygotowania kawy z wodociągu i nie wymaga ciągłego uzupełniania zbiornika na wodę.

  Wysokiej jakości kawa w Twoim lokalu z ekspresami Dr.Coffee

  Automatyczne ekspresy Dr.Coffee pozwalają przygotować wyśmienitą kawę, która zachwyci Twoich klientów i sprawi, że chętnie do Ciebie powrócą. Opatentowane nowoczesne rozwiązanie mielenia kawy oraz blok zaparzający posiadający kontrolę nacisku sprawia, że ekspresy Dr.Coffee mogą być odpowiednio ustawione pod każdy gatunek kawy i wydobędzie z niej najlepsze właściwości smaku oraz aromatu. Wbudowane płaskie, ceramiczne młynki zapewniają nam wyjątkowo równy i precyzyjny przemiał bez względu na wykorzystany rodzaj kawy.

  Ekspresy Dr.Coffee są bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu możemy bez obaw pozostawić je klientom do samoobsługi. Na froncie ekspresów znajduje się duży, czytelny, kolorowy wyświetlacz dotykowy z menu w języku polskim, który przeprowadzi nas przez każdy proces. Od przygotowania doskonałej kawy czarnej, z mlekiem czy gorącej czekolady dzieli nas dotknięcie jednej ikony na wyświetlaczu.

  Ekspresy automatyczne Dr.Coffee — kompaktowe ekspresy do domu

  Marka Dr.Coffee postanowiła wypuścić na rynek urządzenia przeznaczone dla gospodarstw domowych. Automatyczne ekspresy do domu od Dr.Coffee przygotują do 20 filiżanek kawy dziennie i pozwalają cieszyć się świeżo zmieloną kawą czarną bądź mleczną. Poza tym charakteryzują się niebanalnym designem, gdzie główną ozdobę stanowi duży, okrągły, rotacyjny wyświetlacz LCD. Innowacyjne technologie zamknięte w tych urządzeniach, takie jak wstępne zaparzanie czy indeks mielenia dla większej intensywności kawy, zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

  Ekspresy do kawy Dr.Coffee są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Dla miłośników kawy czarnej, pragnących stać się domowymi baristami oraz mistrzami latte art, marka stworzyła model Dr.Coffee H1, który ma wbudowaną, wysokiej jakości dyszę spieniającą mleko. Dysza pozwala na samodzielnie spienianie mleka dla swojej kawy, w sposób taki jak lubisz. Natomiast model Dr.Coffee H2 ma wbudowany automatyczny spieniacz do mleka i za naciśnięciem jednego przycisku przygotuje puszyste cappuccino czy latte. Wybierz model w zależności od swoich potrzeb i preferencji, aby cieszyć się kawą niczym z kawiarni w zaciszu własnego domu. Oba modele ekspresów Dr. Coffee H1 i Dr. Coffee H2 zostały zaprojektowane z myślą o pasjonatach kawy, którzy kładą nacisk na wysoką jakość i różnorodność w tworzeniu swojego ulubionego napoju. Jednak różnią się stopniem automatyzacji i zaawansowaniem w procesie przygotowywania kawy mlecznej, co oznacza, że mogą być odpowiednie dla różnych grup użytkowników.

  W naszej ofercie znajdziesz pełną gamę ekspresów do kawy Dr.Coffee — począwszy od wydajnych automatów biurowych po duże, przemysłowe ekspresy na stację benzynowe, do hoteli czy kompaktowe ekspresy do domu. Jeśli poszukujesz ekspresu dr.coffee dopasowanego do Twoich potrzeb, skontaktuj się z naszym doradcą w celu uzyskania fachowej porady i atrakcyjnej oferty. 

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel