Ekspresy do kawy Dr.Coffee

ilość znalezionych towarów: 7

  Dr. Coffee to firma, która zajmuje się produkcją profesjonalnych, automatycznych ekspresów do kawy przeznaczonych do biur, hoteli, restauracji oraz stacji paliw. Urządzenia Dr. Coffee produkowane są w Chinach, a dzięki intuicyjnej obsłudze i nowoczesnym technologiom są w gronie najlepszych ekspresów do gastronomii. Dr. Coffee spełnia wymagania swoich klientów, ale także wychodzi poza ich oczekiwania, czego najlepszym dowodem są innowacyjne rozwiązania. Firma ciągle czyni postępy w zakresie badań produktów i ich rozwoju, aby nieustannie ulepszać możliwości produkcyjne i zwiększać jakość swoich ekspresów do kawy. 

  Profesjonalne ekspresy do kawy Dr. Coffee

  Ekspresy do kawy Dr. Coffee to profesjonalne urządzenia, które charakteryzują się wysoką wydajnością i sprawdzą się w wymagających lokalach. Najbardziej wydajne ekspresy Dr. Coffee mogą dziennie przygotować nawet 300 filiżanek kawy, co jest wyjątkowym wynikiem w segmencie automatycznych ekspresów do kawy. Bardzo istotną zaletą ekspresów Dr. Coffee są pojemne zbiorniki na kawę ziarnistą i produkty instant. Ekspres Dr. Coffee F2 PLUS posiada dwa zbiorniki na ziarna o pojemności 1200 g oraz 2 zbiorniki o pojemności 2 l przeznaczone na czekoladę i mleko w proszku. Dzięki temu raz uzupełniony ekspres może nieustannie pracować przez cały dzień bez konieczności dosypywania produktów. Ekspresy Dr. Coffee mają możliwość bezpośredniego podłączenia do sieci wodociągowej, co z pewnością zachwyci każdego właściciela stacji benzynowej lub hotelu. Dzięki temu urządzenie samo pobiera wodę potrzebną do przygotowania kawy z wodociągu i nie wymaga ciągłego uzupełniania zbiornika na wodę.

  Wysokiej jakości kawa w Twoim lokalu z ekspresami Dr. coffee

  Automatyczne ekspresy Dr. Coffee pozwalają przygotować wyśmienitą kawę, która zachwyci Twoich klientów i sprawi, że chętnie do Ciebie powrócą. Opatentowane nowoczesne rozwiązanie mielenia kawy oraz blok zaparzający posiadający kontrolę nacisku sprawia, że ekspresy dr. Coffee mogą być odpowiednio ustawione pod każdy gatunek kawy i wydobędzie z niej najlepsze właściwości smaku oraz aromatu. Wbudowane płaskie, ceramiczne młynki zapewniają nam wyjątkowo równy i precyzyjny przemiał bez względu na wykorzystany rodzaj kawy.

  Ekspresy Dr. Coffee są bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu możemy bez obaw pozostawić je klientom do samoobsługi. Na froncie ekspresów znajduje się duży, czytelny, kolorowy wyświetlacz dotykowy z menu w języku polskim, który przeprowadzi nas przez każdy proces. Od przygotowania doskonałej kawy czarnej, z mlekiem czy gorącej czekolady dzieli nas dotknięcie jednej ikony na wyświetlaczu.

  W naszej ofercie znajdziesz pełną gamę ekspresów do kawy dr. Coffee - począwszy od wydajnych automatów biurowych po duże, przemysłowe ekspresy na stację benzynowe czy do hoteli. Jeśli poszukujesz ekspresu dr. coffee dopasowanego do Twoich potrzeb skontaktuj się z naszym doradcom w celu uzyskania fachowej porady i atrakcyjnej oferty. 

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel