Ekspresy do kawy na kapsułki Lavazza

ilość znalezionych towarów: 5

  Kawa Lavazza, niebo w filiżance – to pierwszy slogan marki Lavazza, który nadal jest szalenie modny. Nic dziwnego, ponieważ dla wielu smakoszy małej czarnej Lavazza to marka numer 1. Równie dużym zainteresowaniem cieszą się ekspresy do kawy Lavazza na kapsułki, dzięki którym przygotowanie kremowej latte lub wyrazistego espresso zajmuje mniej niż dwie minuty. Przeczytaj, co wyróżnia urządzenia od renomowanego włoskiego producenta!

  Nowoczesne ekspresy do kawy Lavazza

  Lavazza to znana włoska firma mocno kojarzona z kawą. Przez lata działalności i rozwoju firmy stworzyła bardzo wiele ciekawych i innowacyjnych rozwiązań - jednym z nich był system Lavazza Espresso Point, w skład którego wchodzą kapsułki oraz specjalne ekspresy do kawy.

  Ekspres Lavazza to tworzone we Włoszech urządzenie przeznaczone do użytku z kapsułkami systemu Espresso Point. Te produkty doskonale sprawdzają się w biurach, domach oraz wszędzie tam, gdzie liczy się prosta obsługa, czas i zróżnicowane smaki kawy. Ekspresy do kawy Lavazza to seria kilku urządzeń, które różnią się od siebie designem, wydajnością oraz rozwiązaniami technologicznymi dopasowanymi do potrzeb klienta.

  W kategorii znajdziesz ekspres na kapsułki Lavazza do domu oraz do biura, więc z łatwością wybierzesz model do własnej przestrzeni. Dużą popularnością cieszy się zwłaszcza kolekcja Blue Classy współpracująca z kapsułkami tej samej serii. Ekspres Lavazza Blue charakteryzuje przejrzysty panel obsługi, dzięki któremu przygotujesz 3 wielkości kawy. Dodatkowymi atutami są regulowany stojak pod filiżankę i możliwość obsługi urządzenia przez Bluetooth.

  Alternatywą jest ekspres kapsułkowy Lavazza z serii Point wyposażony w przycisk do ręcznego dozowania ilości wody, elektroniczny układ do sterowania temperaturą oraz funkcję oszczędzania energii. Tak zautomatyzowane urządzenie umożliwia jeszcze bardziej precyzyjne przygotowanie wymarzonej filiżanki małej czarnej.

  Proste w obsłudze ekspresy kapsułkowe Lavazza

  Marka Lavazza ma długą i bogatą historię – powstała w Turynie we Włoszech w 1895 roku, więc już przez dekady wiedzie prym na rynku. Działa w ponad 90 krajach na świecie, jest również twórcą projektu Tierra!, który ma na celu prowadzenie zrównoważonego rolnictwa w Kolumbii, Peru i Hondurasie, by jakość ziaren była jeszcze lepsza, a produkcja kaw przyjaźniejsza dla środowiska. Według badań firmy 16 z 20 milionów rodzin we Włoszech wybiera właśnie kawy Lavazza.

  Każdy ekspres do kawy na kapsułki Lavazza jest wygodny i prosty w obsłudze – wystarczy włożyć kapsułkę w odpowiednie miejsce i nacisnąć przycisk, by już po chwili cieszyć się oryginalną kawą. W naszej ofercie znajdziesz też inne ekspresy do kawy, w tym automatyczne i przelewowe, od takich marek jak Izzo, Bellezza i Tchibo. Szybko wybierzesz perfekcyjne urządzenie na miarę własnych potrzeb.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel