Młynki do kawy Wilfa

ilość znalezionych towarów: 7

  Młynki Wilfa to doskonała propozycja dla osób rozpoczynających swoją przygodę z alternatywnymi metodami parzenia kawy. Młynki do kawy Wilfa cechują się eleganckim i jednocześnie prostym wyglądem oraz automatyczną pracą.

  Młynek do kawy Wilfa - SVART, UNIFORM, BALANCE

  Automatyczne młynki do kawy mają wiele zalet. Po pierwsze, pozwalają na świeże mielenie ziaren tuż przed przygotowaniem kawy, co przekłada się na lepszy smak. Po drugie, oferują różne stopnie mielenia, co pozwala dostosować kawę do indywidualnych preferencji. A do tego są wygodne - wystarczy nacisnąć guzik, a młynek zrobi resztę pracy.

  Mamy młynki do kawy z różnych serii, w tym SVART, UNIFORM czy też BALANCE. Są one dostępne w bogatej kolorystyce, a zwłaszcza w gustownym srebrze i eleganckiej czerni. To urządzenia wyposażone w takie funkcje jak minutnik mielenia kawy, regulacja stopnia mielenia, a nawet możliwość zintegrowania z aplikacją mobilną. Nowoczesne młynki do kawy Wilfa są wyposażone w wiele stopni mielenia, oferują skalę regulacji grubości mielenia nawet na 41 stopni.

  Młynek do kawy Wilfa ze stali nierdzewnej

  Młynki do kawy WILFA doskonale nadają się zwłaszcza do alternatywnych metod parzenia małej czarnej. Gwarantują precyzję, ponieważ są wyposażone w cyfrową wagę z dokładnością nawet do 0,1 g wzbogaconą o timer.

  Obsługa każdego młynka jest intuicyjna, a solidna obudowa ze stali nierdzewnej zapewnia, że nie pokryje się on rdzą nawet przez wiele lat. Stal nierdzewna sprawia też, że drobinki kawy nie przywierają do ścianek młynka, więc jest on prostszy w czyszczeniu i nie pozwala na to, żeby ziarenka się marnowały.

  Fenomen młynków do kawy Wilfa tkwi też w ich projekcie. Powstają we współpracy z norweskim Mistrzem Świata Baristów Timem Wendelboe, które doskonale wie, czego potrzebują bariści profesjonalni i amatorzy. A całości dopełnia przejrzysty wyświetlacz LED, który jeszcze bardziej ułatwia obsługę tego niezbędnika.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel