Produkty przeznaczone do alternatyw

ilość znalezionych towarów: 139

W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziesz produkty przeznaczone do różnych metod parzenia kawy. Alternatywne metody parzenia kawy pozwalają nam przygotować wyśmienity napar najwyższej jakości i to bez konieczności posiadania drogiego ekspresu. Musisz jednak wiedzieć o tym, że nie każda kawa i nie każdy młynek jest przeznaczony do alternatyw.


Kawa do alternatyw


Do alternatywnych metod parzenia najlepiej sprawdzają się jasno i średnio palone, jednorodne arabiki jakości speciality. Oznacza to, że kawy do alternatyw to stuprocentowe arabiki, które składają się z ziaren pochodzących wyłącznie z jednego regionu, a ich jakość została oceniona przez światową organizację SCA za przynajmniej bardzo dobrą (min. 80 pkt. w 100 punktowej skali jakości). Jasne palenie sprawia, że możemy wyczuć naturalny smak zawarty w ziarnach kawy, bez posmaku spalenizny pochodzącej od ciemnego palenia.


Młynki do alternatyw


Młynki do alternatyw znacznie różnią się od tych przeznaczonych do kawy espresso. Alternatywy w głównej mierze opierają się na przelewowych metodach parzenia, dlatego wykorzystuje się do nich grubo mielone ziarna kawy. Młynki do alternatyw muszą posiadać szeroką skalę mielenia tak, aby z łatwością można było uzyskać przemiał idealny pod Aeropress, drip, Chemex, a nawet french press.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl

Lokalizacja

Podaj kod pocztowy adresu dostawy

lub udostępnij położenie, abyśmy mogli określić czy dla tego miejsca dostępna jest dostawa ekspresowa.

Lokalizacja

Przykro nam, ale nasz ekspresowy kurier nie obsługuje tej okolicy.

Twoje zamówienie zostanie dostarczone w standardowym czasie, a kuriera wybierzesz podczas składania zamówienia.

pixel