HAYB SPECIALITY COFFEE

ilość znalezionych towarów: 90

HAYB Speciality Coffee to polska palarnia kawy mająca swoją siedzibę w Warszawie. Jest to rodzinna palarnia kawy założona przez wielkich pasjonatów kawy speciality, którzy pragną dzielić się swoim dziełem z miłośnikami doskonałego smaku. 

Warszawska palarnia kawy HAYB jest znana przede wszystkim z dbałości o najwyższą jakość swoich kaw, które możemy spróbować w najlepszych kawiarniach w Polsce, a teraz również w naszych domach. Ziarna, z których składają się mieszanki HAYB pochodzą z małych plantacji, gdzie zbiory wykonywane są ręcznie. Jest to gwarancją starannej selekcji, która zapewnia nam otrzymanie wyłącznie najlepszych i najświeższych dostępnych ziaren

Kawy, które oferuje nam palarnia HAYB to wysokiej klasy mieszanki przeznaczone do przygotowania niepowtarzalnego espresso oraz jednorodne arabiki, które najlepiej sprawdzą się przy alternatywnych metodach parzenia. Wysoka jakość i doskonały smak musi wiązać się również ze wspaniałą oprawą, a ekipa HAYB tworząc piękne opakowania swoich kaw, znakomicie wywiązuje się z tego zadania. 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel