Kawy o mocnej intensywności

ilość znalezionych towarów: 637

Kawa naturalnie posiada niezwykle bogaty smak. Wpływ na ostateczny smak kawy w naszej filiżance ma wiele czynników począwszy od klimatu panującego na danej plantacji, poprzez metodę obróbki ziaren, odcień wypalenia, kończąc na metodzie przygotowania. Niektóre odmiany kawy posiadają naturalnie wrodzone właściwości smakowe, które pozwalają nam z góry przewidzieć to, jak mogą smakować po zaparzeniu.

Kawa o mocnej intensywności to idealna propozycja dla osób, które poszukują kawy z charakterem. Mocną intensywnością charakteryzują się kawy produkowane głównie z ziaren robusty. Jest to odmiana kawy o wysokiej zawartości kofeiny, która naturalnie posiada charakterystyczny, intensywny i gorzki smak.

Szukając kawy o mocnej intensywności musimy zwrócić uwagę również na stopień wypalenia ziaren. W tym wypadku najlepiej sprawdzi się kawa ciemno palona. Ciemny odcień wypalenia ziaren nadaje kawie delikatnego posmaku spalenizny, który wpływa na zwiększenie poczucia intensywności. W sklepie Konesso.pl znajdziesz szeroką ofertę kaw o mocnej intensywności.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel