Herbata Brown House & Tea

ilość znalezionych towarów: 25

  Wysokiej jakości herbata Brown House & Tea

  Cieszę się, że nie urodziłem się przed odkryciem herbaty, mawiał polityk William Gladstone. Jednak herbata herbacie nierówna, a niestety jakość wielu produktów pozostawia wiele do życzenia. Dlatego powstała ta kategoria, w której znajdziesz 100% naturalne, pozbawione sztucznych dodatków i pestycydów herbaty Brown House & Tea. Pochodzą tylko od certyfikowanych farmerów praktykujących ekologiczną uprawę. Zobacz, który smak zagości na dłużej w Twojej kuchennej półce!

  Naturalna herbata Brown House & Tea z ekologicznego źródła

  Co wyróżnia produkty od marki Brown House & Tea? Świadome i uczciwe podejście do konsumentów. Firma oferuje naturalne herbaty pozbawione szkodliwiej chemii oraz rakotwórczych pestycydów. Dostarcza liście od lokalnych farmerów stosujących ekologiczne metody upraw i zamyka je w uroczych, minimalistycznych pojemniczkach, które ozdobią Twoją kuchnię.

  Herbata Brown House & Tea występuje w naturalnej formie sypanej. Do wyboru masz tradycyjny smak, ale i owocowe mieszanki na przykład cynamonu, kardamonu, imbiru, goździków i olejku pomarańczowego. Wśród produktów zobaczysz oryginalną herbatę zieloną, herbatę oolong, mieszanki ziół, pojedyncze zioła, herbaty na bazie rooibosa oraz o wiele więcej rarytasów z chińskich liści – znajdziesz tutaj wszystko, czego zapragnie smakosz tego naparu!

  Marka Brown House & Tea – esencja natury

  Polskiej marce Brown House & Tea przewodzi małżeństwo, które od lat pasjonuje się światem oryginalnej, zdrowej i naturalnej herbaty. Jak mówi Pani Katarzyna, czyli założycielka firmy: Wiem skąd pochodzi i kiedy został zebrany każdy listek naszej herbaty. Zapewniam jej również odpowiednie traktowanie. Aby się nie utleniała i nie traciła smaku oraz wartości zdrowotnych, wybieram papierowe torebki z warstwą skrobi kukurydzianej, aby żaden mikroplastik nie przechodził do liści. Okazuje się więc że, nie tylko herbatę wyróżnia bezpieczny skład, ale i nawet jej opakowanie.

  Jeśli i Ty chcesz posmakować nietoksycznej, oryginalnej i w 100% naturalnej herbaty, zaprzyjaźnij się z marką Brown House & Tea dostępną w naszej ofercie!

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel