Prezent dla szefa

ilość znalezionych towarów: 7

   Chcesz sprawić swojemu Szefowi przyjemność? Pragniesz mu podziękować, docenić, uczcić rocznicę pracy? W sklepie Konesso.pl znajdziesz propozycję wspaniałych upominków z okazji Jubileuszu czy z okazji urodzin Szefa. Przygotowaliśmy kilka propozycji prezentów dla Szefa, aby ułatwić Wam wybór.

   Prezent dla najlepszego Szefa

   Jeśli masz najlepszego Szefa, na pewno pragniesz mu zrobić miłą niespodziankę na Dzień Szefa! Przygotowaliśmy z tej okazji eleganckie Kosze Upominkowe, które będą idealną opcją prezentu. Gotowe Zestawy Prezentowe są pięknie ozdobione i zapakowane. Klasyka, elegancja, staranność wykonania a zarazem prostota wyróżniają nasze kosze prezentowe.
   Prezent na pewno zrobi na prezesie wrażenie, obdarowany poczuje się doceniony a Ty nie musisz się martwić dalszymi poszukiwaniami.

   Kawa ziarnista i herbata na prezent - klasyka

   Klasycznym podarunkiem na prezent z okazji urodzin Szefa jest wysokiej jakości kawa ziarnista i herbata. Kawa umieszczona w ładnej puszcze będzie trafionym upominkiem. Sklep Konesso.pl oferuje szeroki wybór herbat czarnych, ziołowych czy zielonych. Znajdziesz wśród nich herbaty zapakowane w ozdobne pudełka czy stylowe tuby. Herbata i kawa to świetny pomysł na prezent dla Szefa z okazji świąt!
   W połączeniu z piękną filiżanką czy porcelanowym czajniczkiem do zaparzania stworzą świetny zestaw. Z herbatą wspaniale komponuje się miód. Wybierz spośród naturalnych miodów z owocami, z cytryną czy z przyprawami korzennymi.

   Prezent dopasowany do zainteresowań

   Razem z szefem przeszliście niejedno - napięte terminy, deadline'y, ważne projekty i możesz powiedzieć, że znasz go jak siebie samego? Dopasuj upominek do jego zainteresowań! Jeśli często wyjeżdża w delegacje lub kocha podóżować - spraw mu kubek termiczny. Świetnym pomysłem na prezent jubileuszowy jest samochodowy ekspres do kawy, a dzięki niemu Szef będzie mógł się cieszyć pyszną kawą nawet w trasie. Prezes jest poszukiwaczem i lubi odkrywać? Wyposaż go w oryginalny zaparzacz do kawy np. Aeropress Go czy Trinity Zero. Będzie zachwycony!

   Czekoladki i pralinki

   Któż nie kocha czekolady? Koniecznym dodatkiem do prezentu dla Szefa jest słodkie "co nie co". Pudełko stylowo zapakowanych pralinek lub czekoladek o różnych smakach bedzie idealnym wyborem!

    

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel