Ekspresy do kawy AVX

ilość znalezionych towarów: 1

  Ekspresy do kawy AVX - Nowoczesność i wysoka jakość w Twojej kuchni

  Kompaktowe ekspresy do kawy AVX to synonim nowoczesności i niezawodności. Ciśnieniowe ekspresy kolbowe AVX zapewniają miłośnikom espresso wyjątkowe doświadczenia smakowe w zaciszu własnego domu. Model ekspresu kolbowego AVX EM3202 Snow White, łączy w sobie zaawansowaną technologię, elegancki design oraz funkcjonalność, idealnie wpasowując się w każdą nowoczesną kuchnię i niewielką przestrzeń. Zawiera w sobie zaawansowana technologie w niewielkiej obudowie. Do przygotowania kawy w ekspresie ciśnieniowym AVX potrzebujesz również młynka do kawy, który zmieli porcję kawy do espresso.

  Ekspres AVX EM3202 Snow White, wyposażony w wysokiej jakości włoską pompę ULKA o ciśnieniu 20 barów, gwarantuje optymalne ciśnienie do ekstrakcji espresso. Zawór OPV (Over Pressure Valve) umożliwia regulację ciśnienia do 10 barów, chroniąc kawę przed nadmiernym ciśnieniem i zapewniając idealną konsystencję oraz aromat. Termoblok ekspresu szybko się nagrzewa i utrzymuje stabilną temperaturę podczas parzenia, co jest kluczowe dla zachowania najlepszego smaku kawy, a dzięki dyszy spieniającej mleko, możesz w nim przygotować spienione mleko do kaw mlecznych. Dzięki kompaktowym wymiarom ekspres AVX EM3202 Snow White idealnie wpasuje się w każdą kuchnię.

  Ekspresy AVX - wysoka jakość w przystępnej cenie

  Ekspresy do kawy AVX to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują wysokiej jakości sprzętu w rozsądnej cenie. Zapewniamy nie tylko niezawodność i funkcjonalność, ale także elegancki wygląd, który doda każdej kuchni wyjątkowego charakteru. Wybierając ekspresy do kawy AVX, wybierasz jakość, nowoczesność i wygodę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie każdy miłośnik kawy znajdzie coś dla siebie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz BOK służy pomocą i z przyjemnością rozwieje wszelkie wątpliwości.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel