Akcesoria do ekspresów Miele

ilość znalezionych towarów: 6

   Kup niezbędne akcesoria do konserwacji i czyszczenia ekspresów Miele

   Miele to niemiecka firma, która jest producentem urządzeń AGD klasy premium przeznaczonych do użytku domowego. Firma została założona w 1899 roku przez Carla Miele i Reinharda Zinkanna, jako fabryka wirówek i dziś jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń AGD. Miele zajmuje się produkcją sprzętu AGD do kuchni, pralni, pielęgnacji podłóg, produktów wykorzystywanych w działalności gospodarczej i urządzeń medycznych. Celem firmy jest bycie najbardziej zaufaną i pożądaną marką Premium na świecie, a kierowanie się mottem "Immer besser" (Zawsze lepiej) tylko ułatwia dążenie w obranym kierunku. Miele stara się być lepszym nie tylko od innych, ale przede wszystkim od samych siebie, dlatego nieustannie zmierza do perfekcji.

   Miele w swojej ofercie posiada wysokiej jakości automatyczne ekspresy do kawy klasy Premium, dzięki którym poczujemy się niczym barista w naszym domu. Każdy użytkownik ekspresu do kawy powinien dbać o higienę swojego urządzenia, regularnie korzystając ze środków czyszczących. Producent Miele oferuje nam autorskie środki czyszczące, które są doskonale przystosowane do ekspresów do kawy marki Miele. Wśród nich znajdziemy tabletki czyszczące, tabletki odkamieniające, środek do czyszczenia przewodów mlecznych czy wkład odkamieniający AutoDescale. Wszystkie akcesoria do ekspresów Miele znajdziesz w sklepie Konesso.pl.

   Tabletki czyszczące do ekspresów Miele

   Czyszczenie ekspresów do kawy to jedna z najważniejszych czynności, które musimy regularnie przeprowadzać w naszych urządzeniach. Niemal każdy producent ekspresów zapewnia nam specjalne środki czyszczące przeznaczone do swoich ekspresów i tak też jest w przypadku Miele. Tabletki do czyszczenia ekspresów do kawy Miele skutecznie usuwają resztki kawowe, zabrudzenia i olejki osadzające się w przewodach ekspresu do kawy. Stosując tabletki czyszczące Miele GP CL CX 0102 T pozbywamy się wszelkich zabrudzeń, co ma wpływ na poprawę jakości przygotowanej kawy, ale również na kondycję naszego ekspresu. Jedno opakowanie zawiera 10 tabletek czyszczących.

   Tabletki odkamieniające do ekspresów Miele

   Przygotowanie kawy w ekspresie powoduje, że w jego wnętrzu powstaje osad wapienny nazywany kamieniem. Nieusuwany kamień ma negatywny wpływ na przygotowaną kawę, ale przede wszystkim może doprowadzić do awarii ekspresu. Na całe szczęście możemy w prosty sposób pozbyć się kamienia, stosując odpowiednie akcesoria. Producent ekspresów do kawy Miele oferuje nam tabletki odkamieniające, których formuła pozwala skutecznie pozbyć się złogów oraz kamienia z wnętrza naszego ekspresu. Aby zapewnić dłuższą żywotność ekspresu do kawy, należy pamiętać o regularnym odkamienianiu. W jednym opakowaniu znajduje się 6 tabletek odkamieniających Miele GP DC CX 0061 T.

   Środek do czyszczenia przewodów mlecznych Miele

   Podczas przyrządzania kaw mlecznych typu cappuccino czy latte macchiato w ekspresie automatycznym, w jego przewodach gromadzą się resztki mleka. Aby nie dopuścić do uszkodzeń przewodów ekspresu, należy regularnie czyścić system mleczny w ekspresach do kawy. Środek do czyszczenia przewodów mlecznych Miele pozwala nam skutecznie pozbyć się zabrudzeń, a wygodne porcjowanie ułatwia nam przeprowadzenie całego procesu. Jedno opakowanie zawiera 100 saszetek ze środkiem czyszczącym Miele GP CL MCX 0101 P.

   Wkład odkamieniający Miele AutoDescale

   Niektóre modele ekspresów do kawy Miele posiadają funkcję AutoDescale, która sprawia, że nie musimy odkamieniać naszego urządzenia. Ekspres do kawy Miele CM 7500, CM 7550 i Miele CM 7750 wykorzystują specjalne wkłady znajdujące się w tylnej ściance, które codziennie o wybranej porze automatycznie usuwają powstały kamień. Dzięki temu nie musimy pamiętać o odkamienianiu ekspresu, a wkład Miele możemy wymieniać po 7-12 miesiącach.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel