MIELE

ilość znalezionych towarów: 21

   Miele to niemiecka firma, która jest producentem urządzeń AGD klasy premium do domu. Firma została założona w 1899 roku przez Carla Miele i Reinharda Zinkanna, jako fabryka wirówek, a dziś jest jednym z największych producentów sprzętu AGD na świecie. Miele produkuje urządzenia AGD do kuchni, pralni, pielęgnacji podłóg, produkty wykorzystywane w działalności gospodarczej i urządzenia medyczne. Celem firmy jest bycie najbardziej zaufaną i pożądaną marką premium na świecie, a kierowanie się mottem "Immer besser" (Zawsze lepiej) tylko ułatwia dążenie w obranym kierunku. Miele stara się być lepszym nie tylko od innych, ale przede wszystkim od samych siebie, dlatego nieustannie zmierza do perfekcji.

   Miele oferuje swoim klientom urządzenia wyznaczające standardy trwałości, wydajności, łatwości użytkowania, efektywności energetycznej, projektowania oraz obsługi, dzięki czemu w wielu krajach jest najbardziej pożądaną marką w branży. Warto wspomnieć również o tym, że w Niemczech Miele została okrzyknięta najlepszą marką wszechczasów ("best brand ever"). W ofercie Miele znajdziemy wysokiej jakości zmywarki, pralki, odkurzacze, urządzenia kuchenne oraz automatyczne ekspresy do kawy, które są gwarancją długoletniej niezawodności i bezawaryjności. Firma łączy ze sobą eksperckie rzemiosło oraz innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu otrzymujemy profesjonalny sprzęt na najwyższym światowym poziomie.

   Miele jako jedyny producent w branży testuje urządzenia z myślą o 20-letniej, bezawaryjnej pracy i w taki właśnie sposób zapewnia ich niezawodność. Innowacyjne rozwiązania stosowane przez firmę Miele gwarantują wyjątkowe rezultaty przy niskim zużyciu energii, czego dowodem są liczne osiągnięcia w renomowanych testach. Na całym świecie Miele kojarzy się z rzemieślniczym kunsztem połączonym z precyzją i zamiłowaniem do detali. Wszystkie produkty Miele wytwarzane są z najwyższą starannością i podlegają rygorystycznej kontroli jakości, a my możemy być pewni, że każdy element każdego urządzenia jest częścią dążenia firmy do osiągnięcia doskonałości. Bardzo istotną kwestią dla Miele jest również design swoich urządzeń, który kojarzy się z ponadczasową elegancją, wyrazistymi formami i intuicyjną obsługą. Dzięki temu produkty Miele idealnie sprawdzą się w każdej domowej kuchni, niezależnie od preferowanego wystroju.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel