Herbata Veertea

ilość znalezionych towarów: 20

  Wysokiej jakości herbata Veertea

  Zielona, o smaku pomarańczowym, a może tradycyjna i charakterna czarna herbata? W tym miejscu zobaczysz bogaty wybór herbaty Veertea, która nadaje się do delektowania zarówno w domu, jak i biurze, hotelu, restauracji oraz w wielu innych miejscach publicznych. Większość została zamknięta w saszetkach, które wygodnie umieścisz w szklance i tym sposobem zdecydujesz, jaka intensywność naparu będzie najlepsza.

  Herbata Veertea – bogaty bukiet smaków

  Oferujemy herbaty ekspresowe Veertea, które są zamknięte w opakowaniach o różnej pojemności na przykład 72,5g, 150g i 200g, dzięki czemu możesz skompletować zestaw na długie tygodnie. Większość nadaje się do 1-2 zaparzeń, to zatem wydajne herbaty, z których wydobędziesz wszystkie walory smakowe.

  Jak wspomnieliśmy, do wyboru jest wiele przeróżnych smaków – dużą popularnością cieszą się zwłaszcza zestawy złożone z kilku, a nawet kilkunastu na przykład z cytrusowych, malinowych, truskawkowych i miętowych. Takie kolekcje herbat doskonale nadają się także na przemyślany prezent dla prawdziwego smakosza teinowych naparów.

  Herbata Veertea – szlachetne składniki i prosty skład

  Dlaczego herbata cieszy się dużą popularnością? Nie tylko ze względu na bogactwo aromatów, na które składają się polskie zioła, naturalne susze owocowe, a także kenijskie mieszanki, ale i prosty skład. Producent nie stosuje w herbatach sztucznych barwników ani konserwantów, więc zwykła, zielona czy owocowa herbata jest bezpieczna i smakuje naturalnie.

  Zielona herbata o kojącym aromacie, a może ziołowa herbata z dodatkiem cytrusów? Z tej kategorii z łatwością wybierzesz perfekcyjne smaki, które pozwolą Ci spędzić leniwe popołudnie z filiżanką w towarzystwie bliskiej osoby lub z ulubioną książką. Wszystkie kolekcje herbat są zamknięte w eleganckim pudełeczku, które przyozdobi półki w kuchni. Przy każdym produkcie umieściliśmy szczegółowy opis, więc od razu dowiesz się, w jakiej temperaturze powinno się parzyć napar oraz poznasz więcej ważnych informacji.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel