Ekspresy do kawy Nivona

ilość znalezionych towarów: 26

  ekspres Nivona

  Polecamy szwajcarskie ekspresy do kawy Nivona

  Nivona to szwajcarska firma zajmująca się produkcją automatycznych ekspresów do kawy, która w bardzo szybkim czasie została jednym z liderów rynku domowych ekspresów do kawy. Ekspresy do kawy Nivona to gwarancja jakości wykonania i kawy parzonej na najwyższym poziomie oraz stylowy i elegancki wygląd. 

  Początki firmy Nivona i ich ekspresów to rok 2005 kiedy Peterr Wildner, Thomas Meier i Hans Errmann postanowili porzucić dotychczasową pracę i rozpocząć produkcje ekspresów do kawy, które mogłyby stanowić alternatywę do wysokiej jakości ekspresów włoskich czy szwajcarskich - ekspresy takie charakteryzowały się długim okresem eksploatacji, łatwością obsługi oraz eleganckim wzornictwem.  

  Ekspresy NIVONA - jakość i wykonanie   

  Firma Nivona od samego początku odznaczała się wysoką jakością obsługi klienta oraz bezawaryjnymi maszynami, które bardzo szybko zdobyły uznanie wśród domowych użytkowników ekspresów do kawy.  

  Wszystkie ekspresy Nivona charakteryzują się łatwością obsługi oraz niebanalnym wzornictwem, a zastosowane w nich technologie oraz podzespoły gwarantują parzenie kawy na najwyższym poziomie. Nasz sklep jest oficjalnym dystrybutorem ekspresów do kawy Nivona i oferuje wszystkie dostępne na polskim rynku modele ekspresów. W tej chwili w ofercie producenta są dostępne 4 serie ekspresów Nivona: 5xx 6xx 7xx oraz 8xx - różniące się od siebie funkcjonalnością, wyglądem oraz dodatkowymi technologiami dostępnymi w ekspresach niektórych serii. 

  Nivona CafeRomatica w poszukiwaniu tajemnicy smaku  

  Nivona to firma tworzona przez zespół twórczych osób, którym przyświeca cel stworzenia najlepszej jakości ekspresów do kawy, które potrafią zaparzyć pyszną kawę o smaku jak najbardziej zbliżonym do kawy przygotowanej przez profesjonalnego baristę. Jedną z unikalnych funkcji ekspresów Nivona jest system Aroma Balance, który pozwala uzyskać z ziaren kawy różne smaki i aromaty poprzez zmiany w intensywności procesu parzenia kawy. Ekspresy Nivona wyposażone w Aroma Balance mają możliwość parzenia kawy w 3 różnych profilach: 

  • Dynamicznym
  • Stałym 
  • Intensywnym 

  Kawa przygotowana w każdym z profili będzie się od siebie nieco różnić smakiem oraz aromatem, a wszystko przez zmianę ciśnienia, czasu oraz intensywności parzenia zmielonej kawy.  

  Gwarancja jakości - 3 lata gwarancji na ekspresy Nivona

  Sklep Konesso.pl jest oficjalnym dystrybutorem i partnerem serwisowym marki Nivona. Wykonujemy wszelkie naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne, a na kupione w naszym sklepie ekspresy Nivona udzielamy 3-letniej gwarancji. 

  Jeśli zastanawiasz się nad zakupem ekspresu Nivona i masz jakieś wątpliwości lub pytania koniecznie się z nami skontaktuj, a pomożemy Ci wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie w postaci automatycznego ekspresu do kawy Nivona dopasowanego do Twoich potrzeb. 

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel