Młynki do kawy CEADO

ilość znalezionych towarów: 7

  Ceado to włoski producent automatycznych młynków do kawy, który jest obecny na rynkach w ponad 70 krajach na całym świecie. Młynki marki Ceado szczególnie cenią mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, gdzie komercyjne młynki Ceado są jedynymi, które uzyskały certyfikację NSF. Właściciele Ceado kierują się filozofią "Think strong, work better", która kieruje każdym elementem ich pracy, dzięki czemu młynki do kawy Ceado są w światowej czołówce w kwestii zaawansowanych, innowacyjnych technologii oraz praktyczności.

  Ceado w swojej ofercie posiada wysokiej jakości automatyczne młynki do kawy do domu oraz do gastronomii. Solidny projekt młynków i trwałe materiały zapewniają długoletnią, bezawaryjną pracę młynków, dzięki czemu użytkownik może skupić się wyłącznie na przygotowaniu wyśmienitej kawy. Młynki do kawy Ceado posiadają płaskie stalowe żarna, które są gwarancją równego i precyzyjnego mielenie. Płynna regulacja stopnia mielenia w młynkach Ceado umożliwia nam w łatwy sposób ustawić grubość mielenia pod różne metody parzenia. W ten sposób Ceado doskonale sprawdzą się jako młynki do espresso, ale równie dobrze pomogą nam zmielić ziarna nieco grubiej.

  Młynki do kawy Ceado do domu

  Szukając idealnego automatycznego młynka do domu, powinniśmy zapoznać się z ofertą Ceado. Wysokiej klasy młynki Ceado charakteryzują się solidnym wykonaniem, ale także gwarantują nam doskonkałe efekty, są bardzo proste w obsłudze i nie zajmują dużo miejsca. Takim młynkiem z pewnością jest Ceado E6P, który posiada hopper o pojemności 600 g i daje nam możliwość programowania dozy kawy. Innym z wyróżniających się urządzeń jest młynek do kawy Single Dose - Ceado E5SD. Młynek jest przeznaczony do mielenia pojedynczej dozy kawy i charakteryzuje się zerową retencją. Specjalny mieszek zerujący zamontowany przy komorze mielenia, dokładnie wyciąga pozostałości zmielonej kawy i przygotowuje młynek do kolejnego użycia.

  Młynki do kawy Ceado do kawiarni

  Młynek do kawy w gastronomii powinien charakteryzować się wysoką wydajnością oraz pojemnym hopperem. W ofercie Ceado znajdziemy automatyczne młynki do kawy, które bez problemów sprawdzą się w lokalach gastronomicznych, takich jak kawiarnia czy restauracja. Bardzo ciekawym urządzeniem jest młynek Ceado E37K, który został wyposażony w zbiornik na kawę ziarnistą o pojemności 1600 g, a przy wydajności mielenia 5,5 g/s poradzi sobie nawet w najbardziej obleganych lokalach.

  Włoskie młynki do kawy Ceado znajdziesz teraz w sklepie Konesso.pl.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel