Blendery gastronomiczne

ilość znalezionych towarów: 27

  Profesjonalny blender gastronomiczny - wybierz z oferty Konesso.pl!

  Blender to bardzo popularne urządzenie w lokalach gastronomicznych, które pozwala przygotować świeże soki, koktajle, smoothie, drinki, ale także zupy, sosy czy dipy. Właściciele restauracji, kawiarni oraz barów coraz częściej decydują się na zakup blendera, jednak muszą wiedzieć o tym, że nie każdy blender sprawdzi się w gastronomii. Wysokie natężenie ruchu w lokalu powoduje, że blender musi być bardzo szybki, ale przede wszystkim wydajny, dlatego najlepsze okażą się blendery gastronomiczne, które mogą pracować na pełnych obrotach nawet cały dzień.

  Blendery barowe

  Blender barowy jest odpowiednim urządzeniem do przygotowywania drinków, soków czy koktajli i jest doskonale przystosowany do szybkiego miksowania. Dzięki temu personale naszego lokalu może znacznie szybciej wydawać zamówione napoje, skracając przy tym kolejkę. Blendery barowe zazwyczaj posiadają wiele programów miksowania, które różnią się szybkością i czasem blendowania, co daje nam dostęp do wielu ciekawych przepisów z zachowaniem ich powtarzalności.

  Blendery kuchenne

  Do użytku w restauracjach polecamy blendery kuchenne, które są wyposażone w mocniejsze silniki i ostrza. Pozwala to łatwo i szybko miksować grubsze oraz twardsze składniki takie jak warzywa czy mięso. W blenderze kuchennym jesteśmy w stanie przygotować zupę, sos, dip, a nawet pasztet.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel