Ekspresy do kawy Faema

ilość znalezionych towarów: 21

  Faema - Twój ulubiony ekspres

  Szukasz profesjonalnego ekspresu do kawy z najwyższej półki? Ekspresy do kawy Faema to odpowiedź na najbardziej wymagające potrzeby smakoszy. Marka Faema to włoska legenda na rynku – oferuje jednogrupowe i dwugrupowe urządzenia do parzenia, które sprawdzą się przede wszystkim w restauracjach i kawiarniach. Do wyboru masz na przykład ekspres Faema E91 A2 zaprojektowany przez wybitnego włoskiego stylistę Giugiaro. Zobacz, jakie jeszcze modele od tej cenionej marki oferujemy!

  Ekspresy do kawy Faema – oficjalne urządzenia Mistrzostw Świata Baristów

  Prestiżowa marka Faema wiedzie prym na rynku prawie sto lat – założona przez Carlo Ernesto Valente w Mediolanie obecnie jest synonimem włoskiego luksusu. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim kolbowe modele wykonane ze stali nierdzewnej. Nie każdy wie, ale w latach 2019 i 2020 ekspresy Faema mianowano oficjalnymi ekspresami Mistrzostw Świata Baristów. Dlatego właśnie mają przede wszystkim komercyjne zastosowanie – to idealne ekspresy do kawy do kawiarni, które zachwycą prawdziwych kawoszy.

  Famea skupia się więc na rozwoju oferty dla profesjonalistów, ale oczywiście dostarcza również najlepsze ekspresy do kawy do domowego użytku. Jakość urządzeń potwierdza uzyskany certyfikat Włoskiego Narodowego Instytutu Espresso – masz pewność, że wybierasz doceniony przez ekspertów i wydajny sprzęt.

  Ekspresy do kawy Faema – smak prawdziwej włoskiej kawy

  Producent oferuje kilka serii ekspresów, w tym Urban i Ambassador, co jeszcze bardziej usprawnia dopasowanie konkretnego do indywidualnych potrzeb użytkowych. Profesjonalny ekspres do kawy Faema ma dyszę do spieniania mleka, która umożliwia serwowanie różnych białych kaw, a nawet opcjonalnie system automatycznego spieniania mleka Auto Steam jeszcze bardziej ułatwiający podawanie najlepszych latte czy cappuccino.

  Co wyróżnia ekspresy od włoskiej marki Famea? Przede wszystkim solidna budowa – połączenie stali, aluminium i stali nierdzewnej sprawia, że urządzenie jest wytrzymałe i odporne na wilgoć nawet przez dekady. Chociaż każdy model różni się poszczególnymi funkcjami, wszystkie są wzbogacone o rozbudowane opcje, takie jak elektroniczny programator wielkości dozowanych porcji kawy, obrotowe dysze pary i ekonomizery gorącej wody. To ekspresy gastronomiczne, które ułatwiają i przyśpieszają pracę, a przede wszystkim pozwalają klientom cieszyć się oryginalnym smakiem włoskiej kawy, do którego będą wracać regularnie.

  Ekspres do kawy Faema z dedykowaną aplikacją

  Do wielu modeli ekspresów Faemina stworzono aplikację, która umożliwia zdalne ustawienie parametrów pracy. Sprzęt od włoskiej marki jest nie tylko efektywny i wydajny, ale i energooszczędny na przykład po 10 minutach bezczynności przechodzi w stan czuwania, więc oszczędzasz pieniądze. Ekspres Faema jest jednym z najpopularniejszych ekspresów wśród włoskich baristów i może już niedługo podnieść prestiż Twojego lokalu!

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel