Młynki do kawy Ascaso

ilość znalezionych towarów: 9

  Młynki Ascaso to cenione wśród baristów żarnowe młynki od hiszpańskiej firmy, która jest znana również z produkcji kolbowych ekspresów do kawy. Młynki Ascaso to solidne i estetyczne wykonanie połączone z równym mieleniem kawy. W naszej ofercie znajdziesz młynki Ascaso w dwóch podstawowych wersjach różniących się od siebie wielkością żaren – młynek i1 oraz młynek i2. Występują w różnych wersjach kolorystycznych. Może zdecydujesz się na gustowną biel, pełną życia czerwień, a może klasyczną czerń?

  Młynek do kawy Ascaso z nietłukącym się pojemnikiem

  W tej kategorii zobaczysz młynki do kawy Ascaso z aluminium malowanego proszkowo, dzięki czemu są odporniejsze na rdzę. Producent wyposażył je w nietłukące się pojemnik na ziarna z przezroczystego plastiku, które są dostępne w różnych pojemnościach na przykład 250 g (idealne do przygotowania 30 porcji espresso).

  Te młynki do kawy w automatycznej wersji mają wiele zalet, które przekładają się na jakość i wygodę przy przygotowywaniu małej czarnej. Młynki automatyczne są szybkie i wygodne w użyciu. Wystarczy umieścić ziarna kawy wewnątrz, ustawić odpowiednią grubość mielenia i włączyć urządzenie. Kawa zostanie zmielona w kilka sekund, dzięki czemu oszczędzisz czas i prędzej zajmiesz się innymi obowiązkami.

  Dlatego młynek Ascaso to trafny wybór dla każdego, kto ceni komfort, oszczędności i nowoczesny design. W ofercie mamy modele o różnej wielkości żaren, więc na pewno wybierzesz odpowiedni na miarę indywidualnych potrzeb.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel