Ekspresy do kawy Stone Espresso

ilość znalezionych towarów: 9

  Stone Espresso, młoda i dynamiczna marka pochodząca z Mediolanu, wnosi świeży powiew innowacji i stylu w świat ekspresów do kawy klasy premium. Zrodzona z bogatego doświadczenia skupia się na zaspokajaniu potrzeb młodego pokolenia koneserów kawy.

  Ekspresy do kawy Stone Espresso

  Czym Charakteryzują się Ekspresy Stone Espresso?

  Wysokiej jakości włoskie ekspresy do kawy Stone Espresso wyróżniają się magnetycznymi panelami bocznymi, dostępnymi w różnych wykończeniach i kolorach, które można dopasować do stylu swojego wnętrza. Ciśnieniowe ekspresy do kawy Stone Espresso mają jedną grupę i jeden bojler. Wyposażone są w pompę wibracyjną i system wymiennika ciepła, zapewniające doskonałe warunki do zaparzania kawy. Ekspresy są wykonane w całości z metalu, co gwarantuje ich wytrzymałość i długotrwałe użytkowanie. Poczuj ducha Mediolanu w swojej kuchni dzięki ekspresom, które łączą w sobie nowoczesność, elegancję i najwyższą jakość wykonania. Idealne dla miłośników klasycznego espresso, jak i dla tych, którzy poszukują czegoś więcej niż tylko smaku - poszukują ekspresu, który jest także elementem dekoracyjnym.

  Każdy ekspres Stone Espresso to synonim niezawodności i doskonałości, który wpisuje się w estetykę nowoczesnych, stylowych kuchni. Odkryj ekspresy do kawy Stone Espresso w naszej ofercie i pozwól sobie na odrobinę luksusu każdego dnia.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel