herbata English Tea Shop

ilość znalezionych towarów: 33

English Tea Shop to brytyjska herbaciarnia, która została założona w 2010 roku. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości herbat, a jej flagowym produktem są herbaty organiczne. Oferta English Tea Shop składa się z ponad 130 kompozycji, które produkowane są w fabryce na Sri Lance. Posiadanie własnej fabryki na Sri Lance pozwala producentowi utrzymywać dobre kontakty z plantatorami oraz kontrolować każdy proces tworzenia herbaty.

Organiczne herbaty English Tea Shop

Herbaty English Tea Shop to doskonałe kompozycje, które nierzadko są nieoczywistym połączeniem ziół, owoców i przypraw, ale głównym celem firmy jest tworzenie naturalnych herbat pochodzących wyłącznie z organicznych upraw. Producent dba o przestrzeganie zasad ekologii, ale także zapewnia farmerom sprawiedliwe wynagrodzenie.

English Tea Shop w swojej ofercie posiada herbaty czarne, herbaty zielone, ziołowe, owocowe oraz białe, które są przeznaczone dla każdego miłośnika herbacianych naparów. Herbaty English Tea Shop dostępne są w saszetkach, ekologicznych piramidkach, ale także jako herbaty sypane, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w naszych domach oraz kawiarniach czy restauracjach.

Herbata English Tea Shop jako prezent

Nie od dziś wiadomo, że herbata może nam doskonale posłużyć jako prezent na każdą okazję. English Tea Shop to lider na polskim rynku ekologicznych herbat prezentowych. Producent oferuje nam ponad 40 zestawów całorocznych oraz 50 sezonowych, które sprawdzą się jako np. dobry prezent świąteczny. W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziecie wysokiej jakości herbaty, które sprawdzą się jako prezent dla bliskiej osoby.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel