herbata English Tea Shop

ilość znalezionych towarów: 179

Herbata z herbaciarni English Tea Shop

English Tea Shop to brytyjska herbaciarnia, która została założona w 2010 roku. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości herbat, a jej flagowym produktem są herbaty organiczne. Oferta herbat English Tea Shop składa się z ponad 130 kompozycji, które produkowane są w fabryce na Sri Lance. Posiadanie własnej fabryki na Sri Lance pozwala producentowi utrzymywać dobre kontakty z plantatorami oraz kontrolować każdy proces tworzenia herbaty.

Organiczne herbaty English Tea Shop

Herbaty English Tea Shop to doskonałe kompozycje, które nierzadko są nieoczywistym połączeniem ziół, owoców i przypraw, ale głównym celem firmy jest tworzenie naturalnych herbat pochodzących wyłącznie z organicznych upraw. Producent English Tea Shop dba o przestrzeganie zasad ekologii, ale także zapewnia farmerom sprawiedliwe wynagrodzenie.

English Tea Shop w swojej ofercie posiada herbaty czarne, herbaty zielone, ziołowe, owocowe oraz białe, które są przeznaczone dla każdego miłośnika herbacianych naparów. Herbaty English Tea Shop dostępne są w saszetkach, ekologicznych piramidkach, ale także jako herbaty sypane, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w naszych domach oraz kawiarniach czy restauracjach. Herbaty English Tea Shop to najlepsze angielskie herbaty, lider na polskim rynku wśród ekologicznych herbat.

Herbata English Tea Shop jako prezent

Nie od dziś wiadomo, że herbata może nam doskonale posłużyć jako prezent na każdą okazję. English Tea Shop to lider na polskim rynku ekologicznych herbat prezentowych. Producent oferuje nam ponad 40 zestawów całorocznych oraz 50 sezonowych, które sprawdzą się jako np. dobry prezent świąteczny. W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziecie wysokiej jakości herbaty, które sprawdzą się jako prezent dla bliskiej osoby.

Herbaty English Tea shop to gwarancja najwyższej jakości naparu oraz niepowtarzalny design opakowań, który wprawia w zachwyt. Herbaty English Tea podzielone zostały na różne serie produktowe i jesteśmy przekonani, że każdy miłośnik dobrej herbaty znajdzie w naszej ofercie interesującą go propozycje. 

Herbaty English Tea Shop i zrównoważony rozwój 

Celem firmy English Tea shop jest nie tylko dostarczenie doskonałej herbaty, ale także ochrona środowiska naturalnego. Do 2025 roku firma chcę wprowadzić opakowania w 100% biodegradowalne dla wszystkich produktów. Motto firmy to "Herbata to napój, który potrafi sobie poradzić z całym złem tego świata!"  

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel