Ekspresy do kawy BUNN

ilość znalezionych towarów: 17

  Poznaj możliwości ekspresu do kawy marki BUNN

  BUNN to amerykańska firma, która od lat specjalizuje się w produkcji ekspresów do kawy. Założona została w 1957 roku przez George'a R. Bunn Jr., który stworzył pierwszy ekspres do kawy używający papierowego filtra — ekspres przelewowy. Siedziba firmy znajduje się w Springfield w stanie Illinois w USA. Wśród swojej bogatej oferty oprócz przelewowych ekspresów do kawy BUNN posiada urządzenie wspomagające przemysł gastronomiczny. Firma jest producentem między innymi wysokiej jakości warników do napojów i młynków do kawy.

  Przelewowe ekspresy do kawy BUNN

  Ekspresy do kawy marki BIUNN charakteryzuje wysoka, profesjonalna jakość. Ekspresy BUNN są popularne nie tylko wśród indywidualnych użytkowników, ale także w kawiarniach, restauracjach i hotelach na całym świecie. Są znane z niezawodności i trwałości, a dla producenta priorytetem jest, aby ekspresy szybko i w łatwy sposób parzyły kawę przelewową, zachowując najwyższą jakość.

  Kolejną charakterystyczną cechą ekspresów tej marki jest szybkość parzenia kawy. Dzięki specjalnej technologii niektóre modele są w stanie przygotować dzbanek kawy w ciągu zaledwie trzech minut. Kompatybilne z termosami o różnych pojemnościach trzymających długo ciepło, idealnie spisują się na różnego typu wydarzeniach, w salach konferencyjnych, na zjazdach, wystąpieniach, wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba dużej ilości wysokiej jakości kawy.

  Innowacyjność ekspresów do kawy BUNN

  BUNN nieustannie inwestuje w badania i rozwój, co pozwala na wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych do urządzeń. Przykładem innowacyjności w ekspresach przelewowych BUNN może być system zapewniający stałą temperaturę wody podczas parzenia, co jest kluczem do doskonałego smaku kawy.

  BUNN dba o każdy detal w produkcji swoich urządzeń. Wykorzystywane są tylko wysokiej jakości materiały, a kontrola jakości jest rygorystyczna. BUNN to marka, która od lat cieszy się uznaniem wśród koneserów kawy na całym świecie. Jej ekspresy do kawy gwarantują doskonały smak napoju i są synonimem niezawodności.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel