Shakery

ilość znalezionych towarów: 2

   Shaker to gadżet, z którym w szybki i prosty sposób przygotujesz ulubiony koktajl, drinka, zimny napój czy nawet odżywkę białkową. Shakery należą do gadżetów, które świetnie posłużą ludziom aktywnym. Poręczność i szczelne zamknięcia powodują, że możemy zabrać je ze sobą, gdzie tylko chcemy - na siłownię, na spacer, wycieczkę czy na rower. W sklepie Konesso.pl znajdziesz różnego rodzaju shakery, przeznaczone do dużej grupy użytkowników.

   Shakery do białka

   Ogromną popularnością cieszą się shakery do odżywek białkowych, które są przeznaczone do przygotowania koktajli po treningu na siłowni. Takie shakery posiadają specjalnie wyprofilowaną kulkę, która precyzyjnie rozdrabnia wszystkie składniki i dokładnie miesza je ze sobą, dzięki czemu nasza odżywka jest pozbawiona grudek. Najlepsze shakery na siłownię są wyposażone w schowki na odżywkę w proszku, tabletki czy dokumenty. Dzięki temu wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy możemy mieć zawsze w jednym miejscu.

   Każdy shaker do białka ma bardzo szczelne zamknięcie, które chroni nasz koktajl przed rozlaniem po to, abyśmy mogli bez obawy przenosić go w swoim plecaku lub torbie. Standardem w shakerach do białka jest umieszczona na ich obudowie miarka umożliwiająca dokładne odmierzanie składników potrzebnych do przygotowania koktajlu. W sklepie Konesso.pl znajdziesz najwyższej jakości shakery na siłownię marki Contigo.

   Oferta Contigo zawiera również przenośne shakery przeznaczone do przygotowania drinków i zimnych napojów. Dzięki specjalnej technologii gwarantującej 100% szczelności, mamy pewność, że przygotowując swój koktajl, nie rozlejemy go. Przenośne shakery są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel