Filtry do butelek filtrujących

ilość znalezionych towarów: 17

  Nawodnienie organizmu jest podstawą zdrowego trybu życia, dlatego wodę pitną zawsze warto mieć pod ręką. Musimy jednak wiedzieć o tym, że jakość wody, którą spożywamy to bardzo istotna kwestia. Woda, którą pobieramy z kranu jest zdatna do picia, ale bardzo często posiada zbyt dużo minerałów, niepożądanych substancji, czy nawet zanieczyszczeń mechanicznych. Istnieje wiele sposobów, dzięki którym skutecznie oczyścimy wodę pochodzącą z kranu, a jednym z najłatwiejszych i najtańszych jest filtracja przy pomocy butelki z filtrem.

  Zasada działania butelki z filtrem jest bardzo prosta. Każda butelka filtrująca wodę posiada wymienny wkład filtrujący, który oczyszcza ją bezpośrednio podczas picia. Wodę kranową wlewamy do butelki, umieszczamy filtr i zakładamy nakrętkę. Filtr nie zajmuje dużo miejsca i mamy zapewniony do niego bardzo łatwy dostęp. Filtry węglowe podczas filtracji pozbawiają wodę zanieczyszczeń, niepożądanych substancji, ale także zmniejszają jej twardość oraz niwelują smak i zapach chloru, dzięki czemu zawsze możemy pić czystą wodę.

  BUTELKA Z FILTREM

  Butelki filtrujące to doskonały gadżet dla osób aktywnych, które pragną mieć wodę zawsze pod ręką. Poręczne kształty i odpowiednie wymiary butelki sprawiają, że z łatwością zmieścimy ją w torebce, plecaku czy samochodowym uchwycie. Dzięki temu dostęp do wody pitnej będziemy mieli podczas każdego treningu, spaceru, wycieczki lub po prostu podczas drogi do pracy. Butelki filtrujące do wody to bardzo ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie, ponieważ jeden filtr wystarczy nam na przefiltrowanie około 150 l wody. Dzięki temu możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy na ograniczeniu częstych zakupów wody butelkowej ze sklepu, a mniejsze zużycie plastiku sprawi, że przyczynimy się do ochrony środowiska.

  FILTRY DO BUTELEK FILTRUJĄCYCH WODĘ 

  Wkłady do butelki filtrującej zawierają naturalny aktywny węgiel, który pozyskuje się z łupin orzecha kokosowego. Taki system jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i skutecznie usuwa z wody zapach chloru. Filtry do butelki Dafi są bardzo wygodne i proste w użyciu, a ich wydajność pozwala nam na przefiltrowanie około 150 l wody. Należy pamiętać, aby wkład filtrujący do butelki wymieniać raz w miesiącu, co sprawi, że butelka będzie skuteczna i efektywna.

  Butelka z filtrem to jeden z najtańszych sposobów na filtrację wody kranowej. Koszt standardowej butelki o pojemności 500 ml wynosi około 30 zł i zazwyczaj w zestawie otrzymamy również filtr. Chcąc uzyskać najlepsze efekty, musimy regularnie, co miesiąc wymieniać wkłady filtrujące, co jest dodatkowym kosztem. Zestaw dwóch filtrów oraz nowa nakrętka do butelki kosztuje również około 30 zł, ale pozwala nam nieprzerwanie przez 2 miesiące pić czystą wodę bez konieczności kupowania wody ze sklepu. Butelki filtrujące Dafi i przeznaczone do nich filtry są dostępne w różnych kolorach, co powoduje, ze możemy tworzyć własne wersje kolorystyczne, które będą cieszyć oko.

  W sklepie Konesso.pl znajdziesz filtry do butelek filtrujących Dafi w różnych kolorach. Zestaw składa się z dwóch filtrów i nowej nakrętki na butelkę filtrującą Dafi. W przyszłości w naszej ofercie z pewnością pojawią się także inne wkłady filtrujące do butelek. 

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel