Filtry nakranowe, podróżne i podzlewozmywakowe

ilość znalezionych towarów: 51

Odpowiednio czysta woda w domu, to podstawa zdrowego trybu życia oraz sposób na efektywną i długą pracę urządzeń kuchennych, w tym także ekspresów do kawy. Woda pobierana z sieci wodociągowej jest zdatna do picia, ale często zawiera zbyt dużo minerałów i substancji, które negatywnie wpływają na jej smak i zapach oraz powodują osadzanie się kamienia w czajnikach i naczyniach. Aby czerpać z wody same korzyści możemy stosować domowe systemy filtracji, które znacznie poprawiają jakość wody kranowej. Istnieje wiele systemów filtracji, a takie urządzenia jak dzbanki czy butelki filtrujące zna chyba każdy. Rozwój technologii umożliwia nam znacznie skuteczniejsze i wygodniejsze sposoby na oczyszczanie wody w domu takie jak filtry nakranowe, podzlewozmywakowe i filtry turystyczne.

FILTRY NAKRANOWE

Jak łatwo się domyślić, filtry nakranowe montujemy bezpośrednio na kranie. Zazwyczaj przykręca się je na samej wylewce w miejscu perlatora, a montaż nie należy do najtrudniejszych czynności. Filtry nakranowe do wody pitnej sprawiają, że woda jest oczyszczana bezpośrednio przy ujściu z kranu, a my nie musimy robić nic więcej. Filtry nakranowe do wody są zdecydowanie bardziej wydajne niż wkłady filtrujące do dzbanków, ponieważ jeden filtr wystarczy nam na przefiltrowanie nawet 700 litrów wody. Oznacza to, że musimy go wymieniać co około 3 miesiące. Ceny filtrów nakranowych mogą być rozbieżne i zależne od ich jakości oraz zawartości zestawu. Najtańsze filtry nakranowe możemy kupić za około 20-30 zł, ale znajdziemy również takie za 50, czy nawet ponad 100 zł.

FILTRY PODRÓŻNE

Czysta woda sprawdza się nie tylko w domu, ale także podczas wypraw, podróży oraz eventów tym bardziej, że będąc w terenie często nie znamy jakości wody, z której korzystamy. Do mobilnej filtracji wody wykorzystuje się filtry turystyczne. Są to wygodne, przenośne wkłady, które podłącza się z dwóch stron - do źródła wody oraz do docelowego urządzenia typu ekspres do kawy. Przy pomocy specjalnej pompy woda jest pobierana do filtra, który zatrzymuje bakterie, zanieczyszczenia mechaniczne, biologiczne i chemiczne niewidoczne dla ludzkiego oka, zapewniając nam odpowiednio czystą wodę pitną. Filtry turystyczne do wody to świetne rozwiązanie podczas organizacji eventów oraz imprez na świeżym powietrzu, gdy musimy mieć zapewniony dostęp do czystej wody.

FILTRY PODZLEWOZMYWAKOWE

Filtry podzlewowe to zaraz po systemie odwróconej osmozy najskuteczniejsza metoda filtracji wody w domu. Filtry podzlewozmywakowe do wody montuje się najczęściej w szafce kuchennej pod zlewem i podłącza się je bezpośrednio do przyłącza zimnej wody. Dzięki filtrom podzlewozmywakowym mamy zagwarantowany dostęp do czystej i świeżej wody, który dzięki ogromnej wydajności wynoszącej nawet 12 000 litrów jest praktycznie nieograniczony. Filtry nakranowe, podróżne i podzlewozmywakowe to bardzo ekonomiczny i ekologiczny sposób na uzyskanie wody pitnej. Dzięki takim systemom filtracji możemy całkowicie zrezygnować z zakupów wody butelkowej ze sklepu, co pozwoli nam zaoszczędzić sporo pieniędzy, a ograniczenie zużycia plastiku sprawi, że przyczynimy się do ochrony środowiska. 

W naszej ofercie znajdziesz filtry podzlewowe Brita, które stanowią idealne doposażenie Twojej kawiarni - niezależnie czy jest to profesjonalna kawiarnia czy ta stworzona w domowym zaciszu. Filtry podzlewowe Brita Purity nadają się do podłączenia i filtrowania wody do większości profesjonalnych i półprofesjonalnych ekspresów do kawy.

Sprawdź naszą ofertę na filtry nakranowe oraz podzlewowe i wybierz rozwiązanie idealne dla Ciebie. 

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel