Butelki filtrujące wodę

ilość znalezionych towarów: 42

Odpowiednie nawodnienie organizmu to podstawa zdrowego trybu życia, dlatego warto mieć wodę pitną zawsze pod ręką. Musimy jednak pamiętać o tym, że bardzo ważna jest jakość wody, którą spożywamy. Woda kranowa jest zdatna do picia, jednak bardzo często posiada zbyt dużo minerałów, niepożądanych substancji, czy nawet zanieczyszczeń. Istnieje wiele sposobów, dzięki którym skutecznie oczyścimy wodę pochodzącą z kranu, a jednym z najłatwiejszych i najtańszych jest filtracja przy pomocy butelki z filtrem.

Jeżeli zastanawialiście się nad tym, jak działa butelka z filtrem, to musicie wiedzieć, że wcale nie jest to skomplikowana technologia. Każda butelka filtrująca wodę posiada wymienny wkład filtrujący wodę, który oczyszcza wodę bezpośrednio podczas picia. Wodę kranową wlewamy do butelki, umieszczamy filtr i zakładamy nakrętkę. Filtr nie zajmuje wiele miejsca i mamy do niego bardzo łatwy dostęp. Filtry węglowe podczas filtracji pozbawiają wodę zanieczyszczeń, niepożądanych substancji, ale także zmniejszają jej twardość oraz niwelują smak i zapach chloru, dzięki czemu zawsze pijemy czystą wodę.

Ekologiczna butelka z filtrem

Butelka filtrująca umożliwia nam swobodne przenoszenie wody pitnej zawsze tam, gdzie tylko chcemy. Dzięki niej możemy mieć pod ręką wodę podczas treningów, spacerów, wycieczek czy po prostu podczas drogi do pracy lub szkoły. Butelki z filtrem są wielokrotnego użytku i mogą nam służyć przez lata, co powoduje, że ich posiadanie jest bardzo ekonomiczne oraz ekologiczne. Jeden filtr starcza zastępuje nam około 300 butelek 0,5 l napojów ze sklepu, dlatego dzięki filtracji oszczędzamy sporo pieniędzy, ograniczając zakupy wody butelkowej, ale także dbamy o środowisko, zmniejszając zużycie plastiku.

Butelka filtrująca dla każdego

Ogromną zaletą butelek filtrujących wodę jest to, że może z nich korzystać każdy bez względu na płeć czy wiek. Butelki zapewniają dostęp do czystej, filtrowanej wody mężczyznom i kobietom, dorosłym i dzieciom. Butelkę filtrującą może mieć każdy, dlatego wielu producentów posiada w swojej ofercie kolorowe butelki z filtrem. Szeroki wybór i proponowane wersje kolorystyczne sprawiają, że każdy z nas znajdzie butelkę dla siebie. Szczególnie dużą popularnością cieszą się butelki filtrujące dla sportowców ze smoczkiem, które są wygodne i poręczne, dlatego rewelacyjnie sprawdzają się podczas każdego treningu, biegu czy jazdy na rowerze.

Ile kosztuje butelka z filtrem?

Butelka filtrująca wodę to aktualnie jeden z najtańszych systemów filtracji. Cena butelki jest uzależniona od jej materiału i rozmiaru. Standardowa butelka filtrująca wykonana z tworzywa sztucznego w zestawie z filtrem to cena w granicach 30 zł. Chcąc korzystać z niej przez dłuższy czas, musimy regularnie zaopatrywać się w filtry. Cena dwóch filtrów Dafi ze świeżą nakrętką wynosi mniej więcej tyle samo, co zestaw butelki z filtrem. Zakładając, że jeden filtr wystarczy nam na około miesiąc użytkowania, to w cenie 30 zł mamy zapewnianą czystą wodę przez całe 2 miesiące.

 

W sklepie Konesso.pl możesz znaleźć butelki filtrujące wodę producenta Dafi dostępne w wielu różnych kolorach.

Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
pixel