Ekspresy do kawy Miele

ilość znalezionych towarów: 11

   

  Producent Miele

  Miele to niemieckie przedsiębiorstwo, które jest producentem domowych urządzeń AGD klasy Premium. Początki firmy to rok 1899, kiedy to Carl Miele i Reinhard Zinkann założyli fabrykę wirówek. Dziś Miele jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń AGD do kuchni, pralni, pielęgnacji podłóg, produktów wykorzystywanych do działalności gospodarczej i urządzeń medycznych. Motto firmy "Immer besser" (Zawsze lepiej) pomaga firmie osiągnąć cel, którym jest bycie najbardziej pożądaną u zaufaną marką Premium w branży.

  Miele produkuje urządzenia wyznaczające standardy trwałości, wydajności, łatwości użytkowania, efektywności energetycznej, projektowania oraz obsługi, dlatego jest najbardziej pożądaną marką w branży, a w Niemczech Miele została okrzyknięta najlepszą marką wszechczasów ("best brand ever"). W ofercie Miele znajdziemy wysokiej jakości zmywarki do naczyń, pralki, odkurzacze, urządzenia kuchenne oraz automatyczne ekspresy do kawy, które są gwarancją wieloletniej niezawodności i bezawaryjności. Firma łączy ze sobą eksperckie rzemiosło oraz innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu otrzymujemy profesjonalny sprzęt na najwyższym światowym poziomie.

  Ekspresy do kawy Miele

  W swojej ofercie Miele posiada ekspresy ciśnieniowe do zabudowy oraz wolnostojące automatyczne ekspresy do kawy. Te pierwsze to urządzenia, które na stałe doskonale wpasują się w wystrój naszej kuchni, zapewniając łatwy dostęp do wyśmienitej kawy. Wolnostojące automatyczne ekspresy do kawy Miele to ekspresy do kawy klasy Premium, które spełnią oczekiwania każdego domowego baristy. Połączenie najnowszych technologii, atrakcyjnego designu i wieloletniej bezawaryjności stawiają ekspresy Miele na czele segmentu urządzeń domowych. W ofercie ekspresów do kawy Miele każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Ekspresy dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, ale także pod względem technologicznym są dostosowane do każdego miłośnika kawy.

  Najważniejsze funkcje ekspresów Miele

  Na wyjątkowość ekspresów do kawy Miele wpływ ma wiele czynników i z pewnością należą do nich nowoczesne technologie oraz autorskie funkcje. Każda z nich sprawia, że korzystanie z ekspresu do kawy Miele jest bardzo proste i sprawia nam wiele radości, a przygotowana kawa jest maksymalnie dostosowana do naszych potrzeb.

  Cup Sensor w ekspresach Miele

  Cup Sensor to funkcja, która automatycznie ustawia za nas wysokość wylewki do kawy względem podstawionej przez nas filiżanki. Wysokość regulowana jest w zakresie 8-16 cm, dzięki czemu podczas parzenia kawy w małych filiżankach do espresso unikniemy rozprysków, a przygotowując latte w wysokiej szklance, uzyskamy idealną piankę mleczną.

  Auto Descale w ekspresach Miele

  Każdy użytkownik ekspresu do kawy musi pamiętać o regularnym odkamienianiu swojego urządzenia. Chyba że nasz ekspres wyposażony jest w funkcję AutoDescale. Ekspres do kawy Miele CM 7500, CM 7550 i Miele CM 7750 wykorzystują specjalne wkłady znajdujące się w tylnej ściance, które codziennie o wybranej porze automatycznie usuwają powstały kamień. Dzięki temu nie musimy pamiętać o odkamienianiu ekspresu, a wkład Miele możemy wymieniać po 7-12 miesiącach.

  Coffee Select w ekspresach Miele

  Ekspresy do kawy Miele z funkcją CoffeeSelect dają nam możliwość parzenia kawy z 3 różnych rodzajów ziaren. Pojemnik na kawę ziarnistą podzielony jest na 3 komory, do których możemy wsypać zupełnie inne kawy. Rodzaj kawy wybiera się ręcznie lub automatycznie przy wybieraniu napoju z menu.

  Ekspresy Miele - One Touch for Two

  Wszystkie ekspresy do kawy Miele z systemem mielenia ziaren prócz ekspresów z funkcją OneTouch posiadają funkcję OneTouch for Two, która pozwala na jednoczesne przygotowanie dwóch kaw czarnych lub mlecznych za naciśnięciem jednego przycisku. Oszczędzony czas możemy poświęcić na delektowanie się wyśmienitą kawą.

  Automatyczne ekspresy Miele - Tryb ekspercki

  Szybkie dopasowanie kawy do naszych preferencji smakowych w ekspresie Miele zapewnia nam tryb ekspercki. W bardzo prosty sposób możemy dopasować ilość mielonej kawy oraz ilość wody potrzebnej do przygotowania kawy. Dzięki temu kawa zawsze będzie dostosowana do gustu naszego oraz naszych gości.

  Comfort Clean w ekspresach Miele

  System ComfortClean sprawia, że dbanie o higienę ekspresu Miele jest bardzo proste. Wiele elementów ekspresu takich jak zbiornik na wodę czy pojemnik na resztki możemy bezpiecznie myć w zmywarce.

  Ekspresy miele i Automatic System Fresh

  Innowacyjny stożkowy młynek do kawy ziarnistej mieli kawę, zachowując jej świeży, intensywny aromat. To wszystko dzięki umieszczeniu młynka bezpośrednio nad zaparzaczem kawy. Dodatkowo zapewnia nam to, że młynek zmieli nam całą ilość kawy, nie pozostawiając resztek.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel