Herbata żółta

ilość znalezionych towarów: 1

   Poznaj smak żółtej herbaty!

   Czy wiesz, że żółta herbata jest jedną z najrzadziej występujących na świecie? Dawno temu delektowali się nią tylko cesarze, a zwykli śmiertelnicy nie mieli prawa jej smakować, a jeśli próbowali, popełniali ciężką zbrodnię. Czasy na szczęście się zmieniły i obecnie oferujemy Ci oryginalną i niepowtarzalną żółtą herbatę o jasnej, słomkowej barwie. Nie każdy może pochwalić się tym, że zna jej smak!

   Żółta herbata – produkt premium

   Jeśli szukasz wyjątkowej herbaty, która sprawi, że poczujesz się wyjątkowo lub wprawi gości w zachwyt, żółta herbata to strzał w dziesiątkę. Sprzedajemy produkty od renomowanych marek, takich jak HAYB Huang Ya Yellow Tips prosto z Chin.

   Żółta herbata wyróżnia się delikatnym, a zarazem bogatym smakiem. Jej liście mają tendencję do zachowania naturalnej słodyczy, a także mogą mieć nuty owocowe, kwiatowe lub orzechowe. Aromat tej herbaty jest subtelny i przyjemny, często opisywany jako kwiatowy lub miodowy. Dzięki unikalnemu procesowi produkcji, żółta herbata ma również znacznie mniejszą ilość garbników w porównaniu do czarnej herbaty, co sprawia, że jest łagodniejsza dla żołądka oraz zawiera niską zawartość kofeiny.

   Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
   pixel