Ekspresy do kawy Egro

ilość znalezionych towarów: 8

  Polecamy szwajcarski ekspres do kawy Egro

  Marka Egro należy do grupy Rancilio, a od 1934 roku zajmuje się produkcją ekspresów do kawy. Pierwszy automatyczny ekspres do kawy Egro został opracowany w 1972 roku, co świadczy o ogromnym doświadczeniu marki w branży kawowej. Dzisiaj Egro produkuje przemysłowe, automatyczne ekspresy do kawy, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie dobra kawa musi być przygotowana bardzo szybko.

  Wykorzystanie szwajcarskiej technologii w ekspresach Egro gwarantuje niezawodność, dużą wydajność, niską awaryjność, ale przede wszystkim doskonałą kawę. Automatyczne ekspresy marki Egro znajdziesz teraz w sklepie internetowym Konesso.pl.

  Automatyczne ekspresy do kawy Egro

  Wysokiej jakości ekspresy do kawy marki Egro to profesjonalne maszyny o bardzo dużej wydajności, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się ilość i prędkość przygotowywania kaw. Są to idealne ekspresy do stacji benzynowych, hoteli oraz do lokali gastronomicznych. Automatyczne ekspresy do kawy Egro są stworzone do przygotowywania doskonałej kawy niezależnie od jej rodzaju, czy przepisu. Możemy przygotować w nich aromatyczne kawy czarne oraz aksamitne mleczne specjały kawowe. W ofercie sklepu Konesso.pl znajdziesz wysokiej jakości ekspresy automatyczne marki Egro do gastronomii.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel