Aktualności

Dzień łamigłówki to doskonała okazja, aby wykazać się sprytem i zgarnąć miły upominek. Na stronie znajdują się pomieszane puzzle, które należy uporządkować. Złap wybrany puzel, przeciągnij go w odpowiednie miejsce i ułóż kompletny obrazek. Po ukończeniu wyzwania otrzymasz od nas nagrodę.

Przeczytaj więcej

Teraz kupując wybrane kawy Mk Cafe możesz skorzystać z darmowej dostawy! Wystarczy, że w Twoim koszyku znajdą się minimum dwie kawy objętę promocją oraz użyjesz specjalnego kodu rabatowego. Skorzystaj z promocji i rozsmakuj się w kawach Mk Cafe

Przeczytaj więcej

Niezwykły zaparzacz do kawy jakim jest Aeropress pozwala nam przygotować jedyny w swoim rodzaju napar i z pewnością skradł serce niejednego kawowego geeka. Jeżeli należysz do szerokiego grona fanów AeroPressu, to przygotowaliśmy dla Ciebie rewelacyjną promocję. Skorzystaj z kodu rabatowego, który obniża cenę zaparzacza AeroPress i AeroPress Go oraz wybranych kaw, które doskonale sprawdzą się do przygotowania w Aeropressie

Przeczytaj więcej

W styczniu obchodzimy Dzień Babci oraz Dzień Dziadka, dlatego już teraz warto zaopatrzyć się w odpowiedni prezent, który umili im każdą chwilę wytchnienia. W sklepie Konesso.pl połączyliśmy oba święta i stworzyliśmy kod rabatowy, z którym wyjątkowe produkty kupisz nawet 25% taniej.

Przeczytaj więcej

Zakup wszystkich akcesoriów do ekspresu kolbowego to wydatek nawet kilkuset złotych, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób zainteresowanych kupnem ekspresu do kawy. Teraz kupując kolbowy ekspres do kawy Lelit, otrzymasz zestaw akcesoriów kawowych za symboliczną kwotę 1 zł.

Przeczytaj więcej

Zimowy zjazd cen w Konesso.pl to wyjątkowa szansa na upolowanie okazji cenowych.Tylko do 14.01 ceny ponad 999 produktów ekstremalnie zjeżdżają w dół. W tym czasie wybrane towary w sklepie Konesso.pl będą dostępne w super cenach.

Przeczytaj więcej

Bohater Miesiąca to cykliczna akcja w sklepie Konesso.pl, dzięki której możecie poznać bliżej wyjątkowe produkty z naszej oferty. W styczniu Bohaterem Miesiąca została włoska palarnia kawy Bristot, dlatego przez cały miesiąc kawy Bristot możecie kupić nawet 28% taniej.

Przeczytaj więcej

"Dostawca Miesiąca" to cykliczna akcja promocyjna w sklepie Konesso.pl skierowana do wszystkich osób, które uwielbiają robić zakupy z darmową dostawą. Tym razem Dostawcą Miesiąca została polska palarnia kawy Wysocki Coffee.

Przeczytaj więcej
pixel