Aktualności

Tydzień Czekolady w Konesso.pl

7 lipca obchodzimy Światowy Dzień Czekolady, a jak wiadomo czekolada zawsze przynosi radość i szczęście. W Konesso.pl Dzień Czekolady w Konesso.pl zamieniamy w Tydzień Czekolady. Przez cały tydzień każdą czekoladę z naszej oferty możesz otrzymać 25% taniej. Nasza promocja pozwoli Ci właściwie uczcić ten niezwykły dzień i gwarantujemy, że pomoże Ci uwolnić odpowiednią porcję endorfin.

Przeczytaj więcej
Bohater Miesiąca - Zaparzacze Cold Brew

Podczas wakacji warto mieć przy sobie zimny napój, który nie tylko chłodzi, ale także pobudza i świetnie smakuje. Do takich napojów z pewnością należą Cold Brew Coffee i Cold Brew Tea, które możesz bardzo łatwo przygotować w swoim domu. W lipcu Bohaterem Miesiąca w sklepie Konesso.pl są wysokiej jakości zaparzacze do Cold Brew, dzięki czemu przez cały miesiąc będą dostępne nawet 30% taniej.

Przeczytaj więcej
Dostawca miesiąca - Darmowa Dostawa z produktami Aquaphor

"Dostawca Miesiąca" to cykliczna akcja promocyjna w sklepie Konesso.pl skierowana do wszystkich osób, które nie chcą ponosić dodatkowych kosztów związanych z wysyłką zamówienia. Na naszej stronie znajdziecie wyjątkowe produkty, które mają moc odejmowania kosztów dostawy. Takie produkty posiadają specjalne oznaczenie, które sprawia, że z łatwością odnajdziesz je w naszym sklepie.

Przeczytaj więcej
Ekspres do domu – stwórz swoją kawiarnię!

Chwile spędzone w kawiarni w towarzystwie rodziny i przyjaciół sprawiają, że możemy oderwać się od spraw codziennych. Obecna sytuacja uniemożliwia nam odwiedzanie ulubionych kawiarni, ale to nie znaczy, że nie możemy stworzyć kawiarnianego klimatu we własnych domach. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy kod rabatowy, z którym kupisz wymarzony ekspres do kawy 7% taniej i stworzysz kawiarnię w swoim domu.

Przeczytaj więcej
Promoteusz - stwórca promocji

Jeden z greckich tytanów, Promoteusz syn Rabatu i Okazji skradł iskrę pochodzącą z boskiego rydwanu i stworzył z niej promocję. Zrobił to z miłości do ludzi, ale wbrew woli bogów, którzy nie chcieli, by ludzie robili zakupy w niskich cenach

Przeczytaj więcej
Dzień Ojca - Kawowy prezent dla każdego taty!

Promocje z okazji Dnia Ojca w sklepie Konesso.pl obowiazują od 15 do 23 czerwca. W tych dniach kod rabatowy obniży cenę wszystkich produktów z naszej oferty o 9%, ale możesz również skorzystać z promocji na wybrane produkty i otrzymać je nawet 30% taniej.

Przeczytaj więcej
Kubki i butelki Contigo 25% taniej!

Czerwiec to miesiąc, w którym rozpoczynamy długo wyczekiwany sezon letni. Oznacza to długie, słoneczne, gorące dni oraz wzmożoną aktywność na świeżym powietrzu. W tym czasie musimy pamiętać o właściwym nawodnieniu organizmu, dlatego butelkę wody warto mieć zawsze pod ręką. Z pewnością pomogą nam w tym ekologiczne kubki i butelki Contigo, które do 29.06 możesz kupić aż 25% taniej.

Przeczytaj więcej
Bohater Miesiąca - Story Coffee

Story Coffee Roasters to nowy Bohater Miesiąca w sklepie Konesso.pl. Dzięki temu przez cały czerwiec wszystkie kawy ziarniste jakości speciality producenta Story Coffee kupisz 20% taniej. Poznaj wyjątkową kawę z polskiej palarni.

Przeczytaj więcej
pixel