Aktualności

Wielkie igrzyska cenowe czas zacząć! Długo wyczekiwana impreza, na którą produkty z oferty Konesso.pl przygotowywały się latami, właśnie się rozpoczyna. Igrzyska cenowe odbywają się dniach 23.07-08.08. Wybierz swoją ulubioną konkurencję i zostań mistrzem promocji w Konesso.pl.

Przeczytaj więcej

Teraz kupując kawy ziarniste Mott Coffee, otrzymujesz od nas zniżkę, a jej wysokość jest uzależniona od ilości zakupionych kaw. Im więcej kaw ziarnistych Mott Coffee znajdzie się w Twoim koszyku, tym większy rabat otrzymasz na zakupy w naszym sklepie.

Przeczytaj więcej

Chwile spędzone w kawiarni w towarzystwie rodziny i przyjaciół sprawiają, że możemy oderwać się od spraw codziennych. Obecna sytuacja uniemożliwia nam odwiedzanie ulubionych kawiarni, ale to nie znaczy, że nie możemy stworzyć kawiarnianego klimatu we własnych domach. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy kod rabatowy, z którym kupisz wymarzony ekspres do kawy 7% taniej i stworzysz kawiarnię w swoim domu.

Przeczytaj więcej

AeroPress to niezwykły zaparzacz, który pozwala nam przygotować jedyny w swoim rodzaju napar i z pewnością skradł serce niejednego kawowego geeka. Jeżeli należysz do szerokiego grona fanów AeroPressu, to przygotowaliśmy dla Ciebie rewelacyjną promocję. Skorzystaj z kodu rabatowego, który obniża cenę zaparzacza AeroPress i AeroPress Go oraz wszystkich kaw do AeroPressu

Przeczytaj więcej

Lipiec to miesiąc, w którym wakacje wrzucają piąty bieg, a my tłumnie wybieramy się na zasłużony wypoczynek. Rodzinne wyjazdy, czy kemping w gronie przyjaciół nie może odbyć się bez ulubionej kawy lub herbaty. Wysokiej jakości akcesoria MiiR pozwolą Ci cieszyć się wyśmienitym gorącym naparem w czasie podróży bądź podczas ogniska na łonie natury. Teraz wykorzystując kod rabatowy, możesz kupić akcesoria MiiR 15% taniej.

Przeczytaj więcej

7 lipca obchodzimy święto każdego łasucha, czyli Dzień Czekolady. Miłośnik czekolady kryje się tak naprawdę w każdym z nam, dlatego pragniemy uczcić ten dzień z przytupem. Robiąc zakupy w naszym sklepie w dniach 7-11 lipca, możesz otrzymać wysokiej jakości czekoladę od M.Pelczar Chocolatier taniej o 25% lub 50%, a nawet zupełnie za darmo.

Przeczytaj więcej

W lipcu Bohaterem Miesiąca zostały ręczne młynki do kawy Timemore i przez cały miesiąc możecie kupić je nawet 20% taniej. To wyjątkowa okazja dla każdego kto zastanawia się na zakupem młynka do kawy zarówno do espresso jak i alternatywnych metod parzenia. 

Przeczytaj więcej
pixel