Aktualności

Każdy miłośnik włoskiej kawy z pewnością doskonale zna kawiarkę moka, czyli tradycyjny, włoski zaparzacz do kawy. Kawiarka pozwala nam przygotować wyśmienitą i wyjątkowo aromatyczną kawę bez konieczności posiadania ekspresu. Teraz kupując jedną z kawiarek Bialetti, otrzymasz kawę marki Bialetti za 1 grosz.

Przeczytaj więcej

Rzemieślnicze kawy prosto z Triestu to idealna propozycja dla prawdziwych smakoszy, którzy potrafią docenić niepowtarzalne walory włoskiej kawy. Wysoka jakość kaw Bazzara wynika z unikalnych kompozycji starannie wyselekcjonowanych ziaren oraz sposobów ich wypalenia. Teraz kupując kawy Bazzara możesz oszczędziś nawet do 70%

Przeczytaj więcej

Produkty marki SodaStream dopiero zagościły w naszej ofercie i z miejsca stały się prawdziwym hitem. Ogromne zainteresowanie naszych Klientów marką nie daje nam innej możliwości, jak mianować SodaStream nowym Bohaterem Miesiąca. Dzięki temu przez cały wrzesień wszystkie produkty marki SodaStream w sklepie Konesso.pl możecie kupić 15% taniej.

Przeczytaj więcej

Powrót do szkoły wiążę się z nastawieniem wcześniejszej godziny budzika przez młodzież, ale także przez ich rodziców. Znamy doskonałą receptę, aby poranne przygotowanie do szkoły przebiegało w miłej atmosferze. Aromatyczna kawa wypita o poranku doda kofeinowego zastrzyku energii, a jej smak sprawi Wam wiele radości.

Przeczytaj więcej

Na wakacyjny wypoczynek zasługuje każdy, a już z pewnością nasze bestsellery, które są rozchwytywane przez okrągły rok. W związku z tym postanowiliśmy wysłać je na zasłużony urlop w tropikach. Nasze bestsellery będą odpoczywać w dniach 18-23 sierpnia i w tym czasie możecie kupić je nawet 39% taniej.

Przeczytaj więcej
pixel