Coffee Hunter

ilość znalezionych towarów: 28

  Coffee Hunter to mała rodzinna palarnia, dla której najwyższa jakość i zadowolenie klientów jest najważniejsze. Zrozumieli, że poszukiwanie jest esencją świata kawowego, stąd ta nazwa — Hunter. Poszukiwanie głębokiego smaku, idealnych ziaren, doskonałości — to kwintesencja dobrej palarni kawy.

  KAWA ZIARNISTA DO ESPRESSO

  Coffee Hunter w swojej ofercie posiadają kawy ziarniste do ciśnieniowych metod parzenia. Takie ziarna najlepiej będą smakować zaparzone w ekspresie automatycznym, ciśnieniowym, w kawiarce czy French Pressie.
  Są to ziarna wypalone w stopniu średnim, co pozwala wydobyć z nich maksimum smaku i podkreślić pochodzenie ziarna. Wśród 100% arabik (np. Vesuvio, Crema Blend), są mieszanki z robustą dla potrzebujących większej ilości kofeiny np. Gold Blend czy Espresso Supreme.
  Miłośnicy włoskiego, wyrazistego espresso i ciemnego stopnia palenia też znajdą coś dla siebie - "Włoski Klasyk" z 35% zawartością robusty będzie idealną opcją.
  Ciekawą propozycją jest kawa ziarnista Kostaryka Tarrazzu lub Kuba Serrano Superior, które są wypalone metodą omniroast. Ta optymalna metoda wypalania kawy pozwala na zaparzenie ziaren zarówno alternatywną, jak i ciśnieniową metodą. Z jednej paczki możesz zrobić espresso w ekspresie i przelew w dripie.
  W ofercie sklepu jest dostępna również kawa bezkofeinowa z palarni Hunter — idealna na wieczorną kawę albo dla nietolerujących z jakichś przyczyn kofeiny. Ziarna dostępne są w opakowaniach 250 g i 1 kg.

  KAWA ZIARNISTA DO PRZELEWOWYCH METOD PARZENIA KAWY

  Kawy ziarniste do przelewowych metod parzenia będą idealnie smakować zaparzone w chemexie, aeropressie, dripie czy w ekspresie przelewowym. Jasny stopień palenia wyciąga z kawy mnóstwo owocowości, słodyczy i kwiatowych nut. Hunter posiadają całą gamę ziaren Single Origin z różnych stron świata np. z Kostaryki, Kolumbii, Brazylii. Są to ziarna najwyższej jakości. Dostępne są w opakowaniach 250 g.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel