Kawa ziarnista Gima

ilość znalezionych towarów: 15

  Gima Caffe to włoska palarnia kawy z siedzibą w Rzymie, która działa już od ponad 40 lat. Rzemieślnicza palarnia z biegiem czasu stała się producentem kawy na skalę światową, dlatego dziś wysokiej jakości kawa ziarnista Gima jest dostępna również w naszym sklepie. Gima Caffe to producent kawy ziarnistej, palonej zgodnie z włoską tradycją, która zachwyci każdego miłośnika espresso i kaw przygotowanych na jego bazie. Poznaj wysokiej jakości kawy ziarniste Gima Caffe w sklepie Konesso.pl.

  WYSOKIEJ JAKOŚCI KAWA ZIARNISTA

  Do swoich mieszanek Gima wykorzystuje jedynie ziarna najlepszej jakości, które przechodzą staranną selekcję. Nazwy kaw Gima nawiązują do kamieni szlachetnych takich jak rubin, bursztyn, perła, szafir i diament, co doskonale odzwierciedla ich najwyższą jakość. Gima Caffe oferuje nam zarówno 100% arabiki, jak i mieszanki zawierające ziarna robusty w różnych proporcjach. Dzięki temu z oferty kaw ziarnistych Gima może korzystać każdy, bez względu na upodobania smakowe. Są to kawy o różnym stopniu intensywności oraz zawartości kofeiny. Oprócz tego mieszanka Gima Zaffiro to kawa ziarnista bezkofeinowa, którą możemy pić o każdej porze dnia.

  WŁOSKA KAWA DO ESPRESSO

  Kawa ziarnista Gima Caffe jest wypalana w typowo włoski sposób, dzięki czemu doskonale nadaje się do parzenia w ekspresach ciśnieniowych. Włoska kawa do espresso może być również wykorzystana do przygotowania kaw mlecznych takich jak cappuccino czy latte macchiato. Kawa Gima jest dostępna w różnych rozmiarach, co sprawia, że świetnie sprawdzi się w naszych domach, ale także posłuży jako kawa ziarnista do gastronomii.

  Skorzystaj z oferty sklepu Konesso.pl i poznaj bliżej wysokiej jakości włoskie kawy ziarniste Gima Caffe.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel