Kawa ziarnista Pellini

ilość znalezionych towarów: 11

    Oferowana poniżej kawa pochodzi od znanej i cenionej we Włoszech marki. Wspaniała kawa Pellini zyskuje coraz większą popularność także w naszym kraju. Koneserzy zachwycają się jej cudownym smakiem i wspaniałym aromatem. Stąd też jest to jedna z częściej wybieranych kaw. Oczywiście jako włoska kawa gwarantuje ona niesamowite doznania i prawdziwą przyjemność. Nasz profesjonalny sklep z kawą oferuje przeróżne warianty kawy tejże marki co pozwala na dopasowanie jej do własnych upodobań i gustu. 

    W ofercie przedstawionej poniżej znaleźć można przeróżne rodzaje kawy Pellini. Może to być na przykład kawa, która jest w 100% arabiką, ale oferujemy także liczne mieszanki arabiki i robusty. Pozwala to odnaleźć swój własny smak wspaniałej włoskiej kawy. Oprócz samego smaku kawy w tej kategorii wyróżniają się także stopnień palenia jak też zawartością kofeiny. Stąd też do wyboru są zarówno słabsze jak i mocniejsze kawy oraz te bardziej i mniej intensywne.

    Oferowana tutaj kawa ziarnista Pellini nadaje się do użytkowania w różnych typach ekspresów. Można na przykład zastosować ją w ekspresach tradycyjnych jak też zwyczajnej kawiarce. Wszystko zależy oczywiście od składu jaki posiada konkretna kawa ziarnista marki Pellini. Niektóre warianty tejże kawy zapewniają gęstą i pyszną kremową piankę natomiast inne przeznaczone są raczej do wykonywania latte lub cappuccino. Włosi zaczynają każdy dzień od prawdziwej kawy. Wysokiej jakości kawa ziarnista pozwala sporządzić przepyszną i poprawiającą nastrój kawę nie tylko o poranku.

    Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
    pixel