Kawa ziarnista Caffe Grano

ilość znalezionych towarów: 23

  Poznaj kawę ziarnistą marki Caffe Grano

  Caffe Grano to polska palarnia kawy z siedzibą w Łomiankach pod Warszawą specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości kawy zgodnej z normami SCA (Specialty Coffee Association), którego zresztą jest członkiem. Kawa ziarnista Caffe Grano jest tworzona z myślą o prawdziwych smakoszach, którzy wiedzą jak wydobyć z kawy jej najlepsze właściwości. Zdobyte doświadczenie i poznanie kawowego świata od podszewki pozwala właścicielom Caffe Grano tworzyć esencjonalną kawę przeznaczoną zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.

  ŚWIEŻA KAWA ZIARNISTA

  Głównym celem Caffe Grano jest dostarczanie zawsze świeżej kawy, która jest wypalana specjalnie pod zamówienie. Dzięki temu kawa Caffe Grano posiada doskonały smak i aromat oraz może służyć nam zdecydowanie dłużej. Świeżo palona kawa ziarnista Caffe Grano jest pożądana przez koneserów przygotowujących ją w domu oraz gastronomii. W ofercie Caffe Grano znajdziemy 100% arabiki oraz kawy będące mieszanką arabiki i robusty, które różnią się zawartością kofeiny, smakiem oraz intensywnością. Szeroki wybór sprawia, że oferta kaw ziarnistych Caffe Grano jest skierowana do wszystkich konsumentów.

  POLSKA KAWA DO ESPRESSO

  Oferta Caffe Grano zawiera wysokiej jakości kawy ziarniste do espresso, które możemy przygotować w ekspresach automatycznych i kolbowych. Są to średnio i ciemno palone we włoskim stylu kawy zapewniające gęstą cremę oraz intensywny smak. Mieszanki takie jak Caffe Grano Roma czy Caffe Grano Napoli sprawdzą się do przygotowania również innych włoskich specjałów kawowych typu cappuccino i latte macchiato.

  POLSKA KAWA DO ALTERNATYW

  Caffe Grano oferuje nam również najwyższej klasy kawy ziarniste przeznaczone do alternatywnych metod parzenia. Dosyć jasno palone stuprocentowe arabiki pozwalają odkryć smak charakterystyczny dla regionu świata, z którego pochodzą. Kawa ziarnista Caffe Grano do alternatyw sprawdzi się do parzenia w zaparzaczu Chemex, Aeropress, Drip, ale także świetnie posłuży do ekspresów przelewowych. Dzięki temu otrzymamy wyśmienity, owocowy napar pozbawiony fusów. Bardzo ciekawą opcją są również kawy ziarniste Caffe Grano Omniroast, czyli wypalane w taki sposób, że możemy je przygotować zarówno metodami ciśnieniowymi, jak i przelewowymi.

  KAWA CAFFE GRANO DO BIURA

  Kawy ziarniste Caffe Grano są dostępne w opakowaniach różnych wielkości, dzięki czemu sprawdzą się wszędzie. Mniejsze opakowania 250g i 500g posłużą jako kawa do domu, a te w opakowaniach 1kg sprawdzą się jako kawa ziarnista do biura. Kawy Caffe Grano w biurze nie tylko pobudzają do skuteczniejszej pracy, ale służą również jako przyjemny element każdej przerwy od obowiązków. Szukając dobrej kawy do biura, należy zwrócić uwagę na kawy Caffe Grano przeznaczone do ekspresów automatycznych.

  W sklepie Konesso.pl znajdziesz szeroką ofertę świeżo palonych kaw ziarnistych Caffe Grano.

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel