Kawa ziarnista Davidoff

ilość znalezionych towarów: 2

  Davidoff to szwajcarska marka założona 1980 roku przez Zino Davidoffa ukraińsko-żydowskiego imigranta. Zino Davidoff jest sercem marki oraz inspiracją dla każdej kolekcji produktów, które odzwierciedlają jego naturalną elegancję i uznanie dla stylu, jakości i autentyczności. Marka Davidoff jest producentem wielu luksusowych towarów, w tym wysokiej jakości kawy ziarnistej.  

  KAWA ZIARNISTA DAVIDOFF

  Do produkcji kaw Davidoff wybierane są wyłącznie ziarna cenionych gatunków arabiki i robusty, które pochodzą z najbardziej rozwijających się regionów świata. Są to kawy palone średnio i ciemno, dlatego polecane są do przygotowania w ekspresach automatycznych i kolbowych. Odpowiednia kompozycja ziaren i sposób ich wypalenia pozwala nam uzyskać z nich doskonałe espresso o intensywnym smaku i wyjątkowym aromacie. Jednak kawa ziarnista Davidoff zachwyci również miłośników kaw mlecznych typu cappuccino czy latte macchiato.

  Ziarniste kawy Davidoff to doskonała propozycja dla osób poszukujących nowego smaku, jesteśmy przekonani że kawy Davidoff znajdą grono miłośników w naszym sklepie. 

  W sklepie Konesso.pl znajdziesz kawy ziarniste Davidoff, które doskonale sprawdzą się w naszych domach oraz posłużą jako luksusowy prezent dla bliskiej osoby.

  Kawy Davidoff do ekspresu

  Kawy ziarniste Davidoff to doskonała propozycja dla posiadaczy ekspresów automatycznych oraz kolbowych. Ziarniste kawy Davidoff zaparzone zaraz po zmieleniu ziaren odwdzięczą się bogatym i harmonijnym smakiem uzależnionym od rodzaju wykorzystanych ziaren, a do wyboru mamy kilka mieszanek. W ofercie producenta Davidoff znajduje się kilka różnych kaw ziarnistych, dlatego jesteśmy przekonani że każdy miłośnik kawy znajdzie tu kawę idealną dla siebie. 

  Wszelkie prawa zastrzeżone - © Konesso.pl
  pixel